5:4
(2:2,2:2,1:0)

Rozhodčí: Brejša, Zachař, Brokeš

Branky Čestic: Marha (Kolář), Provazník (Marha, Javůrek), Sajdl J. (Marha), Jiruška L. (Javůrek)

Branky Žamberka: Kubíček D., Grund, Brožek M., Nosál, Kubíček T.

Vyloučení:      8:6 navíc Provazník (Čes) 5+20min
Využití:           2:1
V oslabení:      0:0

Diváci: 50

Sestava Čestic: Sajdl T. – Kolář, Javůrek, Macháček, Jančárek – Provazník, Sajdl J., Marha, Dvořák , Mňuk, , Jiruška L., Sejbal, Jiruška M.

Utkání proběhlo za silného větru a sněžení. Jako první se radovali ze vstřelené branky Čestice. Ve 3. minutě se šikovně dostal před brankáře domácích Marha a nemýlil se 0:1. Domácí odpověděli v 5. minutě, kdy se trefil Kubíček D. 1:1. V 6. minutě se prosadil Čestický Provazník 1:2. Domácí vyrovnali v 18. minutě, prosadil se Grund 2:2. Ve druhém dějství se ve 24. minutě trefil domácí Brožek M. 3:2. Ve 27. minutě doklepl puk do branky domácích Sajdl 3:3. Domácí dokázali o minutu později vsítit branku, trefil se Nosál 4:3. Čestice dokázali vyrovnat v 38. minutě, dvojnásobnou přesilovou hru využil Jiruška L. 4:4. Ve třetí třetině nedokázali Čestičtí vstřelit branku i přes několik samostatných nájezdů na brankáře domácích. V 60. minutě neodpískal hlavní rozhodčí jasné podražení a z následného protiútoku rozhodl utkání Kubíček T. 5:4.

Zapsal: Michal Javůrek