Branky Třebechovic: Tuček, Skála, Lochman ml.

Branky Čestic: Dočkal (Sajdl), Dočkal(Macháček

Vyloučení 10:8 navíc Macháček (Čes) 10 OT,

Využití 1:1

Diváci: 170

Sestava Čestic: Antl – Kolář, Javůrek, Jančárek, Macháček - Sajdl, Marha, Dočkal, Mňuk, Jiruška L., Dvořák, Jiruška M., Sejbal L., Marek, Bárta

Celou první třetinu se hrál velmi rychlý a pohledný hokej, zejména z Třebechovické strany. Co Čestickým chybělo v kombinaci, to nahrazovali bojovností. Minutu před koncem první třetiny se objevil před brankářem hostí osamocený hráč domácích, ale na brankáře hostí nevyzrál. Ve 25. minutě se puk po střele odrazil k volnému Tučkovi a ten neměl problém zasunout puk do Čestické branky 1:0. Ve 29. minutě, při dvojnásobné přesilové hře, se dokázal prosadit Skála 2:0. Čestice dokázali snížit na rozdíl jedné branky ve 38. minutě, na brankovišti se nejlépe zorientoval hostující Dočkal 2:1. Hráči Čestic se nažili o vyrovnání a v 55. minutě se dočkali, prosadil se Dočkal 2:2. Domácí však dokázali, 30 vteřin před koncem, strhnout vedení na svou stranu. Puk se šťastně dostal k Lochmanovi a ten trefil volné místo v Čestické branky 3:2.

Zapsal: Michal Javůrek