znak-retova.png HC Řetová x HC Čestice puk-čestice.jpg

Rozhodčí: Halbrštát, Jasanský, Vostřák

Branky Řetové: Lakomý 2x, Husák

Branky Čestic: Dvořák (Bárta), Dočkal (Marha, Jiruška L.), Marha (Javůrek), Jančárek (Dočkal)

Vyloučení       9:10  navíc Drozd 5+20 (Řet)
Využití            0:1
V oslabení       1:0

Diváci: 75

Sestava Čestic:   Sajdl T.    Javůrek, Sajdl J., Jančárek, Macháček    Dočkal, Marek, Marha,  Bárta, Jiruška L., Dvořák,  Sejbal

První branku zápasu vstřelil ve 4. minutě Čestický Dvořák 0:1. Svou převahu zúročili Čestice v 11. minutě , kdy se prosadil Dočkal 0:2. Čestice neustále po celou první třetinu odstřelovali branku Řetové, ale bez účinku. Ve druhé třetině Čestice polevili a domácí toho dokázali využít. Ve 34. minutě se po špatné přihrávce dostal do samostatného úniku domácí Lakomý a až napodruhé vstřelil puk do branky 1:2. Se závěrečnou sirénou dokázali domácí vyrovnat, prosadil se opět Lakomý 2:2. Ve 43. minutě strla Řetová vedení na svou stranu, když se z rohu dokázal trefit Husák 3:2. Čestičtí hráči se však nevzdali a ve 47. minutě prostřelil brankáře domácích Marha 3:3. O 15. vteřin později prostřelil domácího brankáře Jančárek a stanovil na konečných 3:4. Do konce zápasu si Čestice už svou výhru pohlídali. Celý zápas poznamenal velice chaotický výkon rozhodčího.

Zapsal: Michal Javůrek