12:4

(3:0,5:1,4:3)

Rozhodčí: Kareš, Pavlíček, Plodek

Branky Čestic: Marha (Sajdl), Provazník (Marha, Marek), Dočkal (Macháček, Marha), Dočkal (Provazník), Provazník (Marha), Bárta, Macháček (Jiruška M.), Dočkal (Macháček, Jančárek), Marha (Javůrek), Bárta (Mňuk, Provazník), Macháček (Jančárek, Sajdl), Provazník (Sajdl, Bárta)

Branky Semanína: Kašpar 2x, Exler, Herynek

Vyloučení       6:12 navíc Altenburger 5+20 min (Sem)
Využití            6:2
V oslabení       0:0

Diváci: 45

Sestava Čestic: Antl – Javůrek, Provazník, Jančárek, Macháček – Dočkal, Sajdl, Marha, Mňuk, Bárta, Dvořák M., Jiruška M., Marek

Očekávané vítězství se nerodilo vůbec lehce. Nejprve v 5. minutě prostřelil brankáře hostí Marha 1:0. Ve 12. minutě nahodil od modré Provazník a puk doplachtil až do branky 2:0. V 17. minutě tečoval střelu domácí Dočkal 3:0. Ve 22. minutě dorážel Čestický Dočkal 4:0. Ve 23. minutě střílel od modré Provazník 5:0. Ve 33. minutě se obtočil kolem branky Semanína Bárta a poslal puk za brankovou čáru 6:0. V té samé minutě se prosadil z mezikruhu Macháček 7:0. Ve 34. minutě se dostali hosté do přečíslení a svou výhodu využil Kašpar 7:1. Ve 35. minutě doklapl puk do branky Dočkal 8:1. Ve 42. minutě se trefil Marha 9:1. Ve 45. minutě doklepl puk do branky Bárta 10:1. Ve 48. minutě prostřelil brankáře hostí Macháček 11:1. V 53. minutě střelil branku Provazník 12:1. Domácí polevili a hosté dokázali vstřelit v 55. minutě Exlerem, v 58. minutě Kašparem a v 60. minutě Herynkem branky a stanovit konečný výsledek na 12:4.

Zapsal: Michal Javůrek