6:9

(1:3,1:3,4:3)

Rozhodčí: Najman, Bidlová, David

Branky Dlouhoňovic: Macháček 3x, Plundra T. 2x, Hrčka

Branky Čestic: Mňuk (Jiruška L.), Marha (Dočkal), Jiruška L. (Mňuk, Macháček), Mňuk (Dvořák, Javůrek), Dočkal (Marha, Jančárek), Sajdl J. (Dočkal, Macháček), Dvořák (Mňuk), Jiruška M. (Provazník, Javůrek), Kolář (Dočkal)

Vyloučení       9:10 navíc Plundra J. (Dlou) 20 a Jiruška L. (Čes) 20
Využití           2:2

Diváci: 105

Sestava Čestic: Sajdl T. – Kolář, Javůrek, Jančárek, Macháček–Dočkal, Sajdl J., Marha, Dvořák, Jiruška L., Mňuk, Marek, Jiruška M., Sejbal, Bárta, Provazník

Ve 4. minutě, při dvojnásobné přesilové hře, tečoval nahození před branku Dlouhoňovic Mňuk 0:1. V 10. minutě vystihl rozehrávku Čestický Marha a trefil přesně 0:2. Ve 13. minutě dorazil puk do odkryté branky Dlouhoňovic Jiruška L. 0:3. Domácí dokázali snížit dorážkou až ve 20. minutě, se prosadil Hrčka 1:3. Ve druhém dějství začali Čestičtí zostra. Ve 22. minutě provedl na výbornou svůj blafák Mňuk 1:4. Ve 24. minutě zkopíroval blafák Dočkal 1:5. Ve 33. minutě dokázal snížit střelou mezi nohy Macháček 2:5. Čestice dokázali odpovědět ve 37. minutě, Dlouhoňovického brankáře prostřelil Sajdl J. 2:6. Začátek třetí třetiny byl velice divoký. Ve 41. minutě dokázal prostřelit brankáře Čestic Macháček 3:6. Ve 42. minutě odpověděl Čestický Dvořák 3:7. Na začátku 43. minuty se prosadil už potřetí v zápase Macháček 4:7. Čestice dokázali okamžitě odpovědět, do branky zasunul puk Jiruška M. 4:8. Ve 46. minutě snížil na rozdíl 3 branek Dlouhoňovický Plundra T. 5:8. Na tuto branku odpověděli Čestice v 51. minutě, přesně mířil Kolář 5:9. Poslední branku zápasu vstřelil v 59. minutě Dlouhoňovický Plundra T. 6:9

Zapsal: Michal Javůrek