5:2

(4:1,1:1,0:0)

Rozhodčí: Kareš, David, Najman

Branky Čestic: Jiruška L. (Jančárek,Dvořák), Jiruška L. (Mňuk,Javůrek), Dvořák (Mňuk,Jančárek), Sajdl (Kolář,Dočkal), Marha
Branky Lanškrouna: Tichý, Obst

Vyloučení       4:4 – navíc Kolert a Gremlica (Lan) 10 OT
Využití :          2:0
V oslabení:      0:1

Diváci: 65

Sestava domácích: Sajdl T. – Kolář, Javůrek, Jančárek, Provazník – Dočkal, Sajdl J., Marha, Jiruška L., Dvořák, Mňuk, , Jiruška M., Sejbal O., Marek, Bárta

Domácí se prosadili hned v úvodu utkání, v 1. minutě se trefil Jiruška L. 1:0. V 8. minutě se prosadil opět Jiruška L. 2:0. V 10. minutě dostal puk za záda brankáře Lanškrouna Dvořák 3:0. Ve 13. minutě se dokázali trefit hosté, prosadil se Tichý 3:1. Odpověd přišla v 15. minutě, puk dostal do branky Sajdl 4:1. Ve 21. minutě se dokázal uvolnit Čestický Dočkal, ale svůj nájezd však neproměnil. Domácí se dokázali prosadit ve 31. minutě, kdy rozehrávku hostí vystihl Marha 5:1. Ve 35. minutě se po chybě domácí obrany prosadil Obst 5:2. Potom se domácí dostali do několika slibných přiležitostí, ale nedokázali je využít. Před začátkem třetí třetiny bylo utkání ukončeno pro malý počet hráčů Lanškrouna.

Zapsal: Michal Javůrek