znak-hc-rychnov-n-kn.jpgHC město Rychnov n/Kn A x HC Čestice puk-čestice.jpg

Rozhodčí: Pavlíček, Kareš, Horák

Branky RK: Moravec 2x, Kňourek

Branky Čestic: Marha (Dočkal), Jančárek (Macháček, Sajdl J.), Jančárek (Macháček, Dvořák), Jiruška L. (Marha, Jančárek), Kolář (Bárta), Bárta (Jančárek), Sajdl J. (Dočkal)

Vyloučení         9:5
Využití 0:4
V oslabení        1:0

Diváci: 40

Sestava domácích: Sajdl T. – Kolář, Javůrek, Jančárek, Macháček – Dočkal, Sajdl J., Marha, Jiruška L., Dvořák, Provazník, Jiruška M., Bárta, Sejbal

V prvním dějství se hrál rychlý kombinační hokej. Více šancí měli Čestičtí, ale branku dali domácí. V 10. minutě zapoměla obrana za sebou Rychnovského Moravce a ten dokázal se štěstím proměnit 1:0. Do konce třetiny se stav už neměnil. Ve 26. minutě se dočkali Čestičtí vyrovnání, prosadil se Marha 1:1. Dále se dokázali prosadit ve 31. minutě opět Čestice. Přesilovou hru využil Jančárek 1:2. Ve 33. minutě dokázal prostřelit Čestického brankáře Kňourek 2:2. Ve 34. minutě využili Čestice přesilovou hru a trefil se Jančárek 2:3. Rychnov dokázal vyrovnat výsledek až ve 39. minutě, puk do branky dostal Moravec 3:3. Ve 42. minutě dorazil puk do branky Čestický Jiruška L. 3:4. Ve 45. minutě se trefil přesně Kolář 3:5. Ve 47. minutě výborně vystřelil Čestický Bárta a puk se dokutálel za brankovou čáru 3:6. V 50. minutě napsal brankovou tečku zápasu Čestický Sajdl J. 3:7. Čestice už žádný zvrat v zápase nepřipustili a výsledek si pohlídali.

Zapsal: Michal Javůrek