znak-dlouhonovice.jpgHC Čestice x HC Voděrady

4:1

(0:0,3:1,1:0)

Rozhodčí: Veselý, Plodek, Horák

Branky Čestic: Provazník (Dvořák), Sajdl J. (Dočkal), Javůrek (Dvořák), Dočkal (Javůrek)

Branky Voděrad: Smutek J.

Vyloučení       5:4 navíc Šplíchal (VOD) 10min

Diváci: 65

Sestava Čestic: Sajdl T. – Kolář, Javůrek, Jančárek, Macháček – Dočkal, Sajdl J., Marha, Provazník, Jiruška L., Dvořák, Sejbal, Bárta, Marek

V první třetině domácí odstřelovali brankáře hostí, ale ten nepustil žádnou střelu za svá záda. I hosté měli dvě dobré příležitosti, puk ale do branky nedokázali dopravit. První se dokázali prosadit hosté ve 30. minutě. Po chybě domácí obrany se trefil Smutek 0:1. Domácí odpověděli ve 34. minutě, pohotovou střelou překvapil brankáře hostí Provazník 1:1. Ve 36. minutě vystřelil Sajdl a brankáři hostí puk vypadl do branky 2:1. O pár vteřin později se přesně trefil domácí Javůrek 3:1. Ve 44. minutě zamotal hlavu brankáři hostů Čestický Dočkal 4:1. Domácí si potom již vítězství pohlídali a získali důležité body.

Zapsal: Michal Javůrek