4:8

(1:2,1:5,2:1)

Rozhodčí: Veselý, Halbrštát, Hurita

Branky Čestic: Marha, Macháček (Sajdl, Marha), Dočkal (Marha, Provazník), Provazník (Javůrek,Marha)

Branky Dlouhoňovic: Šilar 2x, Adámek 2x, Plundra, Keprta, Musil, Macháček

Vyloučení       9:11
Využití           1:3

Diváci: 100

Sestava Čestic: Antl (od 36.min.Sajdl) – Provazník, Javůrek, Macháček, Sajdl J.– Dočkal, Marha, Mňuk, Jiruška L., Dvořák, Marek, Sejbal L.

Po zaváhání domácí obrany v 6. minutě otevřel stav dorážkou Plundra 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání ale jejich snaha končila po většinu utkání v náručí brankáře Dlouhoňovic. Ve 14. minutě se odrazila střela Šilara od domácího obránce a zapadla za záda domácího brankáře 0:2. Nepříznivý stav se podařilo domácím snížit v 17. minutě, kdy se trefil Marha 1:2. Druhé dějství bylo pro domácí zdrcující. Ve 25. minutě se prosadil Dlouhoňovický Keprta 1:3. V 31. minutě se prosadil střelou z dálky hostující Šilar 1:4. Ve stejné minutě snížil pohotovou dorážkou Macháček 2:4. Potom přišly tři minuty zkázy pro domácí. Nejprve ve 34. minutě Musil, v 36. minutě Adámek a ve 37. minutě Macháček 2:7. Ve třetím dějství se domácí snažili tento nepříznivý výsledek změnit. Ve 44. Minutě se prosadil Dočkal 3:7. O dvě minuty později se v dvojnásobné přesilové hře trefil Provazník 4:7. Nápor domácích však schladil v 51. minutě Dlouhoňovický Adámek 4:8. Jelikož se už do konce utkání nikomu nepodařilo skórovat, tak tento výsledek byl konečný.

Zapsal: Michal Javůrek