znak-lanskroun.jpgORLI Lanškroun Bx HC Čestice puk-čestice.jpg

Rozhodčí: Motálek, Vašátko, Zachař

Branky Čestic: Sajdl (Marha), Dvořák (Mňuk), Jiruška (Javůrek), Marha (Dočkal, Sejbal), Dočkal (Marha), Mňuk, Marha (Dočkal), Marha (Jančárek)

Branky Lanškrouna: Jirků

Vyloučení       5:6
Využití :          0:0
V oslabení:      0:0

Diváci: 20

Sestava domácích: Sláma – Jančárek, Macháček, Javůrek, Sajdl J. – Bárta, Dočkal, Marha,                                      Dvořák, Jiruška, Mňuk, Sejbal

Ve velice rychle hrané první třetině se hra přelévala z jedné strany na druhou. První branku zápasu vsítil v 6. minutě Sajdl 0:1. Domácí dokázali odpovědět v 7. minutě, kdy přečíslení využil Jirků 1:1. V 10. minutě se po buly dokázel prosadit Čestický Dvořák 1:2. Ve druhém dějství začali hosté převišovat svého soupeře. Nejprve ve 22. minutě prostřelil brankáře domácích Jiruška 1:3. Ve 30. minutě dorážel do branky Čestický Marha 1:4. Ve 32. minutě se prosadil po špatném vyhození Čestický Dočkal 1:5. Ve třetí třetině začali domácí hrát velice tvrdě. Ve 42. minutě špatnou rozehrávku vystihl Mňuk 1:6. Ve 48. minutě dokázal prostřelit veše před sebou Marha 1:7. Tvrdost domácích hráčů gradovala tvrdým krosčekem rozhodčího. I tato událost ale zůstala nepotrestána. Brankovou tečku zápasu napsal v 58. minutě Čestický Marha 1:8.

Zapsal: Michal Javůrek