6:3

(0:0,4:1,2:2)

Branky Čestic: Marek (Bárta), Kolář (Mňuk, Dvořák), Kolář (Marek), Marha (Sajdl), Marha, Jančárek (Dvořák)

Branky RK: Mlateček 2x , Šveřepa

Vyloučení       5:10
Využití            2:1
V oslabení       1:0

Diváci: 84

Sestava Čestic: Novohradský – Kolář,Javůrek, Jančárek, Macháček - Dočkal , Sajdl, Marha, Mňuk, Jiruška L., Dvořák, Sejbal L., Marek, Bárta

První třetina začali lépe domácí, ale všechny jejich pokusy však končily u brankáře Rychnova. Ke konci třetiny hráči Rychnova přidali a opticky vyrovnali hru. Do druhé třetiny vstoupili opět aktivněji Čestice. Ve 23. minutě tečoval puk za záda brankáře hostí Marek 1:0. Ve 28. minutě přesně vystřelil od modré Kolář 2:0. Ve 33. minutě snížil se štěstím Rychnovský Mlateček 2:1. Ve 37. minutě dokázal opět přesně vystřelit Čestický Kolář 3:1. Pár vtěřin před koncem dokázal vyzrát na brankáře Rychnova Marha 4:1. Vstup do třetí třetiny se Čestickým vůbec nepovedl. Po pár vteřinách hry dokázal puk dostat do branky Čestic Šveřepa 4:2. Ve 44. minutě zastavil nápor Rychnova Marha, který vystihl rozehrávku hostů a s přehledem zakončil 5:2. Ve 46. minutě prostřelil brankáře hostí Jančárek 6:2. V 59. minutě ještě kosmeticky upravil stav Mlatečka 6:3.

Zapsal: Michal Javůrek