Branky Čestic: Dvořák , Kolář (Mňuk), Jančárek

Vyloučení       6 +10:6
Využití           1:1

Diváci: 45

Sestava Čestic: Novohradský – Kolář, Javůrek, Jančárek, Macháček –Sajdl, Dočkal, Provazník, Jiruška L., Dvořák, Mňuk, Marek, Sejbal L., Bárta

V 8. minutě vystihl rozehrávku domácích Dvořák a dokázal překvapit brankáře Voděrad 0:1. Ve 15. minutě využil přesilovou hru Čestický Kolář a střelou od modré prostřelil vše před sebou 0:2. Ve druhé třetine hosté polevili a na hře to bylo znát. Domácí se začali dostávat do koncovky a ve 39. minutě dokázal snížit na rozdíl jedné branky Příhoda 1:2. Ve 39. minutě projel celým hřištěm Čestický Jančárek 3:1. V první polovině třetí třetiny si hosté vybrali slabší chvilku. Nejprve ve 46. minutě snížil na rozdíl jedné branky Příhoda 2:3. Ve 49. minutě vyrovnal Šplíchal 3:3. Čestičtí přidali, ale jejich snaha skončila vždy u brakáře Voděrad. V nájezdech dokázali za Čestice proměnit Jančárek a Kolář, soupeř se nedokázal prosadit a tak bod navíc si odvážejí hosté.

Zapsal: Michal Javůrek