Branky Čestic: Sajdl (Kolář, Dočkal), Sajdl (Macháček), Macháček (Sajdl)

Vyloučení       4:6

Využití            1:0

Diváci: 46

Sestava Čestic: Antl – Kolář, Javůrek, Jančárek, Macháček – Dočkal, Sajdl, Provazník, Mňuk, Dvořák, Jiruška L., Jiruška M.,Sejbal, Marek, Bárta

Domácí zaskočili hosty z Králik hned v úvodu utkání. Po krásné kombinaci po ose Dočkal, Kolář zakončoval přesně Sajdl 1:0. Ve 4. minutě proměnil svou šanci po nahožení opět Sajdl 2:0. Potom až do konce třetiny se domácí snažili navýšit brankový rozdíl, ale puk dostat za záda hostujícího brankáře nedokázali. Ve druhé třetině se domácí přispůsobili hře hostů a na jejich hře to bylo znát. Ubylo šancí domácích, ale šance hostí nepřibylo. Ve 37. minutě se zaskvěl famózním zákrokem domácí brankář, při dvojnásobné přesilové hře. Do třetí třetiny vstoupili domácí opět svižně. Ve 44. minutě prostřelil hostujícího brankáře Macháček 3:0. Domácí si zbytek zápasu už pohlídali a dovedli ho k vítěznému konci.

Zapsal: Michal Javůrek