puk-zamberk.jpg SK Žamberk x HC Čestice puk-čestice.jpg

Rozhodčí: Brejša, Konečný, Brokeš

Branky Čestic: Sajdl (Javůrek),  Kolář (Dočkal), Dočkal (Jiruška), Provazník (Jančárek),

Macháček (Dočkal), Dočkal (Kolář)

Branky Žamberka: Malvald, Flekr, Vítek, Chmelan

Vyloučení:      12:14  navíc Diblík (Žam)  10min

Využití:           2:0

V oslabení:      1:1

Diváci: 120

Sestava Čestic: Antl – Kolář, Javůrek, Macháček, Jančárek – Dočkal, Sajdl, Provazník, Dvořák , Mňuk, , Jiruška L., Sejbal, Bárta, Marek

Zápas o „půlmistra“ svedl první a druhý tým v tabulce. První branku zápasu dotlačil v 15. minutě Čestický Sajdl za záda domácího brankáře 0:1. Domácí dokázali vyrovnat v 18. minutě, když se přesně trefil Malvad 1:1. Odpověď přišla od Čestic o minutu později, od modré vše prostřelil Kolář 1:2. Ve 23. minutě se dokázal prosadit Čestický Dočkal 1:3. Potom začal „čarovat“ rozhodčí a nad některými jeho výroky se divil celý stadión. Díky jeho přispění se domácí dokázali vrátit do zápasu. Nejprve dokázali využít přesilovou hru ve 26. minutě Flekrem 2:3. Ve 28. minutě hráli domácí už několikátou přesilovou hru a tu dokázal využít Vítek a vyrovnal 3:3. Divotvorný výkon rozhodčího ve prospěch domácích neustával. Čestičtí se však dokázali prosadit ve 30. minutě Provazníkem 3:4. Ve 34. minutě dokázal přehodit domácího brankáře Macháček 3:5. V 53. minutě dokázali domácí snížit na rozdíl jedné branky. Z trestné lavice se vrátil a dokázal skórovat Chmelan 4:5. Čestice však dokázali upravit výsledek v 59. minutě Dočkal 4:6. Celý zápas poznamenal jednostranný výkon rozhodčího a držel domácí stále ve hře.

Zapsal: Michal Javůrek