9. 11. 2012

10:2

(5:1,3:0,2:1)

Rozhodčí: Kareš, Horák, Plodek

Branky Čestic: Mňuk (Javůrek), Sejbal (Jiruška M.), Javůrek (Mňuk), Marek ( Jančárek),
Provazník (Jiruška L.), Dvořák (Kolář,Jiruška L.), Provazník (Jančárek), Dočkal,
Dvořák, Jančárek (Marha, Sejbal)

Branky Řetové: Drozd, Lakomý

Vyloučení 7:12 navíc Jiruška M. 5+TH(Ces), Maleček 5+TH, Doleček OT (oba Ret)

Diváci: 50

Sestava domácích: Antl – Kolář, Javůrek, Provazník, Jančárek – Dočkal, Sajdl J., Marha, Jiruška L., Dvořák V., Mňuk, , Jiruška M., Marek, Sejbal L.

Jako první se prosadili domácí už v 1. minutě, kdy svou střelu umístil Mňuk 1:0. Hosté odpověděli v 6. minutě, dvojnásobnou přesilovou hru využil na podruhé Drozd 1:1. Svůj důraz před brankou hostí uplatnil v 10. minutě domácí Sejbal 2:1. V 11. minutě střílel přesně od modré domácí Javůrek 3:1. Ve 12. minutě ujel všem domácí Marek a svůj nájezd proměnil 4:1. V poslední minutě využil špatného vyhožení domácí Provazník a tím stanovil účet první třetiny na 5:1. Ve 24. minutě se prosadil šikovnou těčí domácí Dvořák 6:1. Ve 34. minutě se protáhl podél mantinelu domácí Provazník a jeho přihrávku si srazil do vlastní branky obránce hostí 7:1. Ve 35. minutě vystihl rozehrávku hostí Dočkal a dokázal dostat puk za záda brankáře hostí 8:1. Ve třetím dějství se prosadili opět domácí, ve 47. minutě se prosadil Dvořák 9:1. V 57. minutě dokázal snížit hostující Laskomý 9:2. V 59. minutě ustanovil konečný stav domácí Jančárek 10:2.

Zapsal: Michal Javůrek