Branky Třebechovic: Lochman 2x, Knížek, Skála

Vyloučení   9:12
Využití        1:2
V oslabení   0:0

Diváci: 150

Sestava domácích: Beránek – Kolář, Javůrek, Jančárek, Macháček - Sajdl, Dočkal, Marha, Dvořák,
                                Jiruška L., Mňuk, Jiruška M., Marek, Sejbal

Celý zápas probíhal ve velice rychlém a technickém tempu. Ve 4. minutě nastřelili domácí tyč Třebechovické branky a dále mnohokrát zatápěli svému soupeři.. Po skoro celou první třetinu držel šance hostí jejich brankář, což potom rozhodlo utkání. Ve druhém dějství se hra vyrovnala a stále se hrál pohledný hokej. Ve 24. minutě otevřel učet utkání dělovkou od modré Macháček 1:0. Hosté odpověděli ve 25. minutě, kdy se dokázal prosadit z velkého úhlu Lochman 1:1. Potom se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale bez výsledku. Ve třetím dějství, ve 43. minutě, při vyloučení domácího hráče se dokázal prosadit Třebechovický Knížek 1:2. Domácí se snažili zvrátit nepříznivý výsledek, ale moc se jim to nevedlo. Naopak v 54. minutě se po neodpískaném postavení mimo hru prosadil Lochman 1:3. O minutu později dorazil domácí šťastným odrazem Třebechovický Skála 1:4.

Zapsal: Michal Javůrek