9. 11. 2012

0:11

(0:2,0:2,0:7)

Rozhodčí: Sedlák, Motálek, Vašátko

Branky Čestic: Sajdl (Macháček), Jiruška (Dočkal), Jiruška (Macháček), Macháček (Jiruška),Javůrek (Marha, Sejbal), Macháček (Jiruška,Provazník), Macháček (Marha,Dočkal),
Dočkal (Marha, Javůrek), Macháček (Marha, Dočkal), Macháček (Sejbal Sajdl), Provazník (Mňuk, Marha)

Vyloučení 8:7
Využití 0:2
V oslabení 0:1

Diváci: 50

Sestava Čestic: Antl – Kolář, Javůrek, Macháček, Sajdl J.– Marha, Dočkal, Sejbal, Jiruška L., Dvořák, Mňuk, Provazník,

Převaha Čestic po celé první třetině končila převážně v náručí Semanínského brankáře. Čestice se prosadili až v 16. minutě, kdy přehodil brankáře domácích Sajdl 0:1. Další branku přidali Čestičtí až ve 20 minutě, kdy svůj důraz zúročil Jiruška 0:2. Ve druhé třetině se opět opakovalo obléhání Semanínské branky. Ve 28. minutě ujel Čestický Jiruška a ačkoliv faulovaný se dokázal prosadit 0:3. Ve 37. minutě se po ideální přihrávce prosdail Macháček 0:4. Ve třetím dějství protrhli Čestičtí konečně střeleckou smůlu. Ve 43. minutě dostal puk branky domácích Javůrek 0:5. Potom se v 44. a 50. minutě prosadil Macháček 0:7. V 54. minutě projel domácí obranou Dočkal 0:8. Dále v 55. a 58. minutě se opět prosadi Čestický „špilmachr“ Macháček 0:10. V 58. minutě zakončil trápení Semanína Provazník 0:11.

Zapsal: Michal Javůrek