O zápasech

Příspěvky

10.kolo/2. část - SK Třebechovice B x HC Čestice - 7.3.2014

12. 3. 2014

Nevyšel nám úvod utkání kdy jsme inkasovali ve třetí minutě první branku. Vyrovnat se  nám podařilo o minutu později v přesilové hře. V poslední minutě první třetiny jsme strhli vedení na naši stranu.

8.kolo-2část - HC Baroni Opočno x HC Čestice - 3.3.2014

4. 3. 2014

7.kolo-2část - HC Jaroměř B x HC Čestice - 2.3.2014

2. 3. 2014

V utkání jsme udělali mnoho chyb, které soupeř nekompromisně trestal. Zápas se lámal v polovině první třetiny kdy jsme po vyrovnání na 2:2 měli několik dobrých příležitostí na obrat v zápase.

6.kolo-2.část-HC Čestice x SOKOL Semechnice - 26.2.2014

26. 2. 2014

5.kolo-2.část-HC Čestice x HC BARONI Opočno - 23.2.2014

23. 2. 2014

Vyrovnané utkání, kdy hosté dokázali vstřelit první branku. Nakonec své vedení utvrdili vstřelením branky při domácí hře bez brankáře.

3.kolo-2část - HC Čestice x SK Třebechovice B - 17.2.2014

17. 2. 2014

Po celý zápas jsme byli lepším týmem a touha po vítěztví byla znát i na hřišti. Zlepšeným výkonem se nám podařilo svého soupeře porazit a v tabulce se k němu přiblížit na rozdíl jednoho bodu.

2.kolo-2část - HC Čestice x HC Jaroměř B - 14.2.2014

14. 2. 2014

1.kolo-2část - TJ SOKOL Semechnice x HC Čestice - 9.2.2014

7. 2. 2014

Po slušně odehrané první třetině přišel zkrat a během pěti minut domácí výsledek otočili. Do konce utkání už si soupeř svůj náskok pohlídal.

21.kolo - SK Třebechovice B x HC Čestice - 7.2.2014

7. 2. 2014

Vyrovnaná první třetina, kdy hosté hráli a domácí dokázali vstřelit branky. Ve druhé třetině hosté svého soupeře přehráli, ale nedokázeli svou převahu vyjádřit brankově.Ve třetím dějství se hra opět vyrovnala, ale pokračoval scénář první třetiny.