Branky DK: Lelka 2x, Vítebský, Mišinec, Zdráhal, Komárek

Branky CES: Moravec, Jiruška L.(Dočkal,Pokorný), Marha (Sajdl J.)

Využití 2:2
V oslabení 0:0

Diváci: 81

Sestava CES: Sajdl T. – Javůrek, Pokorný, Sajdl J., Provazník – Forman, Moravec, Marha, Dočkal, Bárta, Jiruška L.,Jiruška M.

Od začátku utkání se domácí snažili zužitkovat svou převahu nad velice bojovným soupeřem. Nejprve dokázali nastřelit tyč Čestické branky. Vstřelit branku se domácím podařilo až ve 12. minutě, kdy se trefil Lelka 1:0. Výhodu dvou mužů v poli využili domácí v16. Minutě, prosadil se Vítebský 2:0. Hosté také orazítkovali tyčku domácí branky. V 18. minutě se dočkali také hosté, samostatný únik využil Moravec a snížil na rozdíl jedné branky 2:1. Domácí zaskočili hosty hned v úvodudruhé třetiny. Početní výhodu využil Mišinec 3:1. Hosté dokázali snížit ve 26. minutě, kdy se ve dvojnásobné přesilovce trefil Jiruška L. 3:2. Ve 28. minutě dokázal dokonce vyrovnat přesnou střelou Marha 3:3. Ve 30. minutě srhli domácí vedení na svou stranu, trefil se Zráhal 4:3. O minutu později navýšili domácí své vedení po trefě Komárka 5:3. Ve třetím dějství inkasovali hosté již jenom ve 44. minutě z hole Lelka, který stanovil konečný stav na 6:3.

Zapsal: Michal Javůrek