pozvanka-10-3-muzi.jpg

SK TŘEBECHOVICE B : HC ČESTICE
(1:2, 2:0, 1:4)

Br: Morong (Jiruška L.),  Jiruška L. (Marha),  Jančárek (Morong),  Marha (Morong), Mňuk (Dvořák M., Moravec), Morong (Dvořák V.)

vyloučení: 5 : 7 + Pátek a Luštinec oba Tř. 10 min. OT

využtí: 3 : 2

oslabení: 1 : 1

sestava: Sajdl T. (Antl) - Jančárek, Jiruška L. -Sajdl J., Pokorný - Morong, Marha, Dvořák V. - Moravec, Mňuk, Dvořák M. - Jiruška M.

Nevyšel nám úvod utkání kdy jsme inkasovali ve třetí minutě první branku. Vyrovnat se  nám podařilo o minutu později v přesilové hře. V poslední minutě první třetiny jsme strhli vedení na naši stranu. Ve druhé třetině jsme zcela propadli a po velmi špatném výkonu povolili soupeři ve dvou přesilových hrách otočit skóre na 3:2. Do třetí třetiny jsme šli s odhodláním poslední zápas sezóny vyhrát. Po několika promarněných příležitostech jsme opět lacino inkasovali a prohrávali 4:2 ! V této fázi zápasu jsme byli jasně lepším týmem a dokázali jsme se prosadit i střelecky. V rozmezí třech minut jsme skóre otočili na 4:5 v náš prospěch. O tři minuty později jsme přidali šestou branku a poté si výsledek pohlídali.  V zápase jsme byli po dvě třetiny lepším týmem a po zásluze jsme si odvezli tři body.

Zapsal: Ladislav Sajdl