pozvanka-27_10_2013-muzi.jpg

puk-cestice.jpg HC Čestice x STADION Nový Bydžov novybydzov.png

Rozhodčí : Petr – Novák, Kittner

Branky NB: POMICHÁLEK(Kubišta). KUBIŠTA(Muras,Nedbal),POMICHÁLEK(Nedbal), MALINA(Menyhárt), MURAS(Pomichálek,Kubišta), JANATA(Nedbal,Kubišta), KUBIŠTA, JEBAVÝ(Kubišta), MURAS(Pomichálek), KUBIŠTA(Pomichálek,Nedbal), KUBIŠTA(Pomichálek, Janata), UDRŽAL(Malina), KUBIŠTA(Nedbal,Pomichálek), LOUŽENSKÝ(Jebavý), POMICHÁLEK(Kubišta,Nedbal), KUBIŠTA(Pomichálek,, Nedbal), KUBIŠTA(Pomichálek), POMICHÁLEK(Kubišta), MURAS(Malina), POMICHÁLEK(Nedbal,Kubišta), KUBIŠTA(Nedbal,Pomichálek), UDRŽAL

Branky CES: Petr Forman

Využití : 1 : 5

Oslabení : 0 : 1

Vyloučení : 7 : 2

Zásahy brankářů : 58 : 9

Střely na branku : 10 : 80

Soupeř začal velmi svižným tempem na které naši hráči nebyli připraveni. Hned v první půlminutě skončil za zády golmana nečekaný gól. A tím jak rychle a svižně zápas začal, tak se vedl celý zápas. Jediná světlá chvilka byla petelice od modré Petra Formana ve třetí třetině, kdy prostřelil golmana mezi betonem a vyrážečkou. Zápas skončil pro nás tragicky výsledkem 1:22. Nejvíce setkání s pukem měl z našeho týmu nejspíš golman Jindra Novohradský, který si držel nervy na uzdě a zachytal výborně až do konce zápasu. Nebýt jeho pružných zákroků a ostřížího oka, byla by prohra jistě mnohem vyšší. Snad se z toho poučíme do dalších zápasů.