pozvanka-8_11_2013-muzi.jpg

vyloučení: 4 : 6
využití:  0 : 0

diváci: 70

Sestava Čestic: Sajdl T. - Jančárek, Pokorný, Provazník, Sajdl J. - Marha, Mňuk, Forman, Dvořák V., Dvořák M., Jiruška M., Bárta, Moravec

Hra začala velmi vyrovnaně, svižně a po celý zápas nebyla nouze o tvrdší zákroky. První gól dal s velikým štěstím soupeř ve 14. minutě, kdy po strkanici před brankou, našemu golmanovi přeletěl puk přes hlavu do brány. Našim se na tento gól nepodařilo dlouho odpovědět. Až v 17 minutě po nahrávce Provazníka, dokázal uniknout Dvořák V. a vyrovnal na 1:1.  Ve druhé třetině se hra stále přelévala z jedné třetiny na druhou, ale ani jednomu týmu se nedařilo dostat puk za záda golmana. Až ve 33. minutě se podařilo  protihrajícímu Schwarzovi prostřelit chuml hráčů před bránou a náš golman již nestačil zareagovat. Ve 39. minutě zaútočil na hlavu našeho Marhy jaroměřský Michálek a odnesl si trest 5 min. + do konce zápasu. I v této dlouhé přesilovce jsme nedokázali překonat obranu Jaroměře. O vyrovnávací gól se v 53. minutě po přihrávce Sajdla J. postaral náš Moravec. Se skórem 2:2 skončila základní hrací doba a do pěti minutového prodloužení nastupovali oba týmy s velkou vervou. Prodloužení však nemělo dlouhé trvání. V čase 60:55 prostřelil našeho golmana Pekárek a upravil tím skóre na konečných 2:3 pro Jaroměř. My jsme si domů odnesli aspoň jeden bod.