pozvanka-10_11_2013-muzi.jpg

vyloučení: 4 : 5
využití:  2 : 1

diváci: 120

Sestava Čestic: Sajdl T. - Jančárek, Pokorný, Provazník, Sajdl J. - Marha, Mňuk, Forman, Dvořák V., Dvořák M., Jiruška M., Bárta, Moravec

Hned v první minutě zaskočil naši obranu i golmana Ivančič, který po přihrávce France vstřelil první branku. Poté se hrála vyrovnaná hra až do desáté minuty, kdy Gois dokázal dostat puk za našeho golmana. Na tento bodový náskok dokázal ve 12 minutě odpovědět Marha a upravil skóre na 2:1. Následující průběh zápasu nebyl pro náš tým moc povzbuzující. Po velkých chybách v obraně a málo důrazném útočení výsledek stoupal ve prospěch Semechnice. Jedna z mála světlých chvilek přišla až na konci druhé třetiny, kdy náš Moravec upravil skóre na 8:2. Došlo i na zlomené zápěstí, kdy při střetu našeho beka Lukáše Provazníka s protihráčem, si Lukáš přisedl ruku. Z počátku třetí třetiny se naši kluci snažili skóre ještě zvrátit, leč docela bezvýsledně, jedinou světlou chvilkou byl v přesilovce gól Marhy. Konečný výsledek okresního derby skončil 11:3 ve prospěch Semechnice.