Mladé naděje přivezli stříbro

dscf6343.jpg

V neděli 16.února jsme zavítali na zimní stadión v Novém Městě nad Metují a účastnili se hokejového turnaje „O cenu Střední školy-Podorlického vzdělávacího centra“. Turnaj byl určen pro ročníky 2007 a mladší.

Sestava: Cejpek Martin - Mráz Martin, Vrbata Karel, Kolář Aleš, Dialog Vojtěch, Kapucián Vojtěch,  Hartman Jan, Javůrek Jakub, Nosek Jan

HC Sokol Čestice:TJ Spartak Nové Město n/M

1) utkání :

První zápas turnaje jsme začali velice odvážně. Nejprve jsme prohrávali, ale potom jsme dokázali zápas otočit a dovést k vítěznému konci.
Branky: Kapucián Vojta 3x, Javůrek Jakub

2) utkání :

V druhém utkání jsme šli velice rychle do vedení, ale soupeř dokázal zápas otočit a své vedení udržet. Prakticky nás porazil jeden hráč kterého jsme nedokázali uhlídat jako v prvním zápase.
Branky: Kapucián Vojta

3) nájezdy :

V dovednostní soutěži jeli postupně na brankáře soupeře Honzík Nosek, Kája  Vrbata a Vojta Kapucián.
Nejlepší hráč zápasu : Vojta Kapucián

HC Wikov Hronov:HC Sokol Čestice

1) utkání :

Velice vyrovnané utkání, kde všichni hráči podali fantastický výkon a svou bojovností uhájili bezbrankovou remízu.

2) utkání :

Opět v druhém utkání jsme předvedli bojovný výkon. Soupeř šel sice velice brzo do vedení, ale nám se podařilo vyrovnat remízu udržet.
Branky: Kapucián Vojta

3) nájezdy :

V dovednostní soutěži jeli postupně na brankáře soupeře Honzík Hartman, Vojta Dialog a Kuba Javůrek. Bohužel nikdo nepřekonal brankáře Hronova.
Nejlepší hráč zápasu : Honzík Hartman

HC Sokol Čestice:HC Rychnov nad Kněžnou

1) utkání :

Zápas s nejslabším týmem turnaje jsme dovedli k vítěznému konci i přes nepřesnost při využití našich šancí.
Branky: Mráz Martin 2x, Hartman Jan 2x, Kapucián Vojta

2) utkání :

Stejný průběh jako v předchozím zápase.
Branky: Kapucián Vojta 3x, Hartman Jan 2x,  Nosek Jan, Mráz Martin

3) nájezdy :

V dovednostní soutěži jeli postupně na brankáře soupeře Alešek Kolář, Honzík Nosek, a Kuba Javůrek.
Nejlepší hráč zápasu : Martin Mráz

SK Divočáci Žamberk:HC Sokol Čestice

1) utkání :

Vyrovnané utkání, kde na hráčích byla znát únava z předchozích utkání. Vstřelili jsme první branku, ale vedení se nám nepodařilo udržet.
Branky: Dialog Vojta

2) utkání :

Druhé utkání bylo opakem prvního. Naši hráči bojovali, ale do vedení šel soupeř. Avšak naší bojovností jsme dokázali vyrovnat a jen díky štěstí soupeřova branáře jsme pouze remízovali.
Branky: Hartman Jan

3) nájezdy :

V dovednostní soutěži jeli postupně na brankáře soupeře Martin Mráz, Honzík Hartman a Honzík Nosek.
Nejlepší hráč zápasu : Kája Vrbata

Tabulka turnaje:

1. HC Wikov Hronov 37:13 14 bodů
2. HC Sokol Čestice 24:12 14 bodů
3. Spartak Nové Město n/M 33:15 12 bodů
4. SK Divočáci Žamberk 21:16 12 bodů
5. HC Rychnov n/K 4:65 2 body

Musím ještě poznamenat, že celý turnaj výborně odchytal Martin Cejpek, který se do branky postavil poprvé v životě. Dále dokázali vstřelit svou první a důležitou branku při hře, nejmladší hráči jako  Vojta Dialog, Kuba Javůrek a Honzík Nosek. Nakonec bych chtěl poděkovat všem hráčům za výbornou reprezentaci klubu.

Zapsal: Michal Javůrek

Náhledy fotografií ze složky O cenu SŠ - Nové Měto n.M.-16.2.2014