Druhé kolo okresní soutěže žáků 27.11.2013 v Rychnově

Ve druhém zápase sezóny jsme nastoupili proti Rychnovu. Hned v úvodu utkání jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ale branku jsme dokázali vstřelit až v patnácté minutě. Soupeři se podařilo vyrovnat v poslední minutě první třetiny. Ve druhé třetině jsme byli lepším týmem a po zásluze šli do čtyřbrankového vedení. Třetí třetina přinesla brankové příležitosti na obou stranách a tak jsme v ní viděli sedm branek. Pět minut před koncem utkání se nám podařilo vstřelit desátou branku do sítě Rychnova.

HC Rychnov : HC Čestice 3:10 (1:1, 0:4, 2:5)

Branky: 14:21 Sajdl Lukáš (Hlaváč Martin), 22:14 Šimerda Filip (Hloušek Ondřej), 24:55 Šimerda Ondřej (Sajdl Vojta), 31:46 Šimerda Filip (HlaváčMartin), 34:37 Hlaváč Martin (Vacková Terezka), 41:46 Uhnavý Ondřej (Hovorka Jakub), 42:29 Šimerda Filip, 43:55 Hlaváč Martin (Sajdl Lukáš), 46:41 Sajdl Lukáš (Uhnavý Ondřej), 55:03 Hlaváč Martin (Sajdl Lukáš)

Sestava: Sajdl Tomáš - Uhnavý Ondřej, Vacková Tereza, Sluka Josef, Hovorka Jakub, Hloušek Ondřej, Sajdl Lukáš, Šimerda Ondřej, Hlaváč Martin, Šimerda Filip, Kopsa Dan, Sláma Jaroslav, Sajdl Vojta

Trenér: Šimerda Miloš, Sajdl Tomáš