První kolo okresní soutěže žáků 17.11.2013 v Opočně

Pro letošní sezónu jsme tým hodně omladili. Přišli čtyři hráči z přípravky a tak tým čítá dvanáct hráčů, kteří hokejově začínali v Česticích. Pro zranění Vojty Sajdla jsme k prvnímu utkání nastoupili pouze v jedenácti hráčích. Od první minuty jsme byli lepším týmem a postupně navyšovali skóre. Ve třetí třetině nám docházeli síly, ale vítězství jsme si pohlídali. Musím pochválit mladší hráče, kteří sehráli své první utkání ve velkém hokeji a vedli si znamenitě.

Semechnice : Čestice
2:6 (0:3, 2:3, 0:0)

Branky: 8:50 Sajdl Lukáš, 12:04 Sajdl Lukáš, 17:30 Sajdl Lukáš (Hlaváč Martin), 21:46 Sajdl Lukáš (HlaváčMartin), 26:12 Hlaváč Martin (Sajdl Lukáš, Vacková Terezka), 31:23 Sajdl Lukáš (Uhnavý Ondřej)

Sestava: Sajdl Tomáš - Uhnavý Ondřej, Vacková Tereza, Sluka Josef, Hovorka Jakub, Hloušek Ondřej, Sajdl Lukáš, Šimerda Ondřej, Hlaváč Martin, Šimerda Filip, Kopsa Dan, Sláma Jaroslav

Trenér: Šimerda Miloš