ŽÁCI OVLÁDLI LETOŠNÍ ROČNÍK OKRESNÍ SOUTĚŽE BEZ ZTRÁTY BODU

Okresního přebor žáků byl zakončen v neděli na zimním stadionu v Rychnově nad Kněžnou. Pět účastníků si to od osmé hodiny ranní rozdalo mezi sebou, aby ve dvě hodiny byly vyhlášeny konečné výsledky okresního přeboru za sezonu 2013/2014 a rozdány individuální ceny pro nejlepší hráče jednotlivých týmů a celé sezony.

Zcela suverénně si počínali žáci Čestic, kteří v celé soutěži neztratili ani bod a po zásluze převzali zlaté medaile.

Výsledky Čestic v celé soutěži: HC Čestice – HC Rychnov n. K. 10:3, 3:2,1:0, Sokol Semechnice 6:2, 4:3,2:1, HC Nekoř 8:3, 8:0,1:0, SK Žamberk 10:3, 4:0,4:0

Sestava + bodování:

Brankáři: Sajdl Tomáš, Bárta Michal

Obránci: Vacková Tereza 9b.( 4+5) , Uhnavý Ondra 10b.( 5+5), Sluka Josef 3b. (1+2), Hovorka Jakub 2b. (0+2), Izák Matěj 1b. (0+1)

Útočníci: Sajdl Lukáš 27b. (18+9), Šimerda Filip 17b. (12+5), Hlaváč Martin 15b. (8+7), Sajdl Vojta 13b. (5+8), Hloušek Ondra 6b. (3+3), Kopsa Dan 4b. (1+3), Šimerda Ondra 5b. (2+3), Chaloupka Ríša 1b. (1+0), Sláma Jára 2b. (1+1) Vilímek Patrik 1b. (0+1)

Děkuji hráčům za přístup v celé sezóně a rodičům za vzorné fandění.

Trenér: Šimerda Miloš

Konečná pořadí:

1. HC Čestice 24 b. (61:17)

2. HC Rychnov n. K. 14 b. (52:39)

3. Sokol Semechnice 10 b. (38:32)

4. HC Nekoř 9 b. (35:35)

5. SK Žamberk 1 b. (12:68)

Nejlepší hráči jednotlivých týmů:

SK Žamberk: Lukáš Stejskal

HC Čestice: Tereza Vacková

HCR: Vojtěch Kubasa

HC Nekoř: Michal Bednář

TJ Sokol Semechnice: Ondřej Derner

Nejužitečnější hráči jednotlivých týmů:

SK Žamberk: Tomáš Pfeifer

HC Čestice: Filip Šimerda

HCRK: Miroslav Rücker

HC Nekoř: Michal Macháček

TJ Sokol Semechnice: Matěj Stodůlka

Ocenění nejlepších hráčů celé soutěže:

nejlepší hráč: Matěj Morong HC Rychnov

nejužitečnější hráč: Lukáš Sajdl HC Čestice

nejlepší brankář: Tomáš Tauchman HC Nekoř

V letošním roce byl v žákovské soutěži nejstarší ročník 2000. Hráči Čestic ročníku 2000 před čtyřmi lety ovládli suverénně soutěž přípravek a letos dokázali zopakovat tehdejší úspěch v soutěži o kategorii výše. Soutěží jsme kráčeli suverénním způsobem a v osmi utkáních si připsali osm vítězství. Na závěrečném turnaji jsme opět dokázali všechny čtyři soupeře porazit a po zásluze převzali zlaté medaile. V letošní sezóně jsme se ještě zúčastnili turnaje v Bydžově a přátelského utkání v Třebechovicích, kde jsme také dokázali zvítězit. Výsledky našich hráčů neunikli trenérům reprezentace žen a Tereza Vacková byla pozvána na dvě mezistátní utkání s Německem v kategorii do patnácti let. Děkujeme hráčům za vzornou reprezentaci Čestic a hráčům ročníku 2000 přejeme mnoho dalších úspěchů v kategorii dorostu.

Zapsal: Sajdl Vladimír

turnaj-hokej-rk-691.jpg