SK Třebechovice p.O. "B"  x   HC Čestice

4:3 sn

(2:1,1:0,0:2) prodloužení 0 : 0 , nájezdy 1: 0

Rozhodčí : Petr J.,Schejbal R.,Vodička O.

Branky  Čestice : Jančárek K. (Šťastný M.), Dvořák V.(Morong D.), Dvořák V.(Morong D.)

Branky Třebechovice : Špička J.,Říčan D.,Lochman.J.ml.

Vyloučení :  7 : 9 + navíc  Pokorný P.(ces) 2  x 10 min.,Lochman J. (tře) 2 x 10 min.!!!!

Diváci : 120    z Čestic platících  86 !!!

SESTAVA  HC ČESTICE   :  Sajdl T.(38:33  Novohradský J.).

Sajdl J.,Šverák .,Pokorný P.,Jančárek K.,

Jiruška L.,Bárta J.,Marha J.,Šťastný M.,Morong P.,Dočkal M.,Dvořák V.,

V odloženém utkání  se v pátek 7.11.2014 odehrál zápas KSM KK  mezi domácí SK Třebechovice p.O. „B“ a HC Čestice ,domáci nastupují  v posílené sestavě „A“ mužstva  o hráče Špičku ,Libřického a Lochmana J.,mají devatenáct hráčů do pole,Čestice nastupují v jedenácti hráčích !! V domácím  prostředí  SK Třebechovice  p.O. nezvládají první třetinu, Čestice  se ujímají vedení gólem  K.Jančárka po nahrávce Marka Šťastného…0:1!!!: V čase 16.55 první třetiny  vyloučen K.Jančárek ,Třebechovický Špička po přízemní střele srovnává na 1:1!!Na konci  1.třetiny nastala vzájemná bitka , vyloučen pouze hráč  Čestic, v oslabení dostáváme gol !!!1 : 2 !!!!

Druhá třetina  v bojovném utkání  nám nevychází,dostáváme gól na 3:1 a navíc přicházíme  o J.Marhu,výron kotníku! V čestické brance střídá J.Novohradský za T.Sajdla  !!!

Třetí třetina začíná přesilovou hrou  Čestic,gól z přesilovky (regulérní) dává K.Jančárek,bohužel hl.rozhodčí gól neuznává z údajného postavení hráče Pokorného v brankovišti,hráč Pokorný dostává za protesty trest do konce utkání!!!Dále hrajeme v 9 hráčích!!!  David Morong z HC Čestice  zjistil, že dnes nemá svůj střelecký den a začal dirigovat  průběh utkání nahrávkami na V.Dvořáka , dáváme 2 góly a stav je 3:3!!!!

Škoda ,že šance Šveráka,Sajdla, Dočkala a Šťastného  neskončili v Třebechovické síti v prodloužení! Bohužel, následné nájezdy neproměnil Dvořák,Šverák ani Jančárek.