Rozhodčí : Samek V. – Kareš T.,Plodek F.

Vyloučení : 10 : 6

Diváků      :  56

Sestava HC  Čestice : Sajdl T.--,Jiruška L., Šťastný M.,Pokorný P.,Šverák D.,--Morong D.,Brandýský P.,Sajdl J.,--Šverák M.,Jančárek K.,Dočkal M., -- Bárta J.,Forman P.,Jiruška M.

Komentář k utkání :

Na poslední adventní neděli  přivítali HC Čestice v KS v ledním hokeji  na ZS  v Rychnově n.Kn. TJ Lanškroun. K vidění byl od počátku rychlý, oboustranně kombinační hokej,kde přes rychlý gól a to v čase 0:14 první třetiny vede Lanškroun 1 : 0!!Následuje oboustranné vyloučení,šanci Lanškrouna likviduje domácí T.Sajdl, naopak Čestický Jančárek krásnou střelou trefuje tyč ,stav po první třetině 0 : 1!!

Čestice i přes počáteční oslabení ve druhé třetině vyrovnávají hru ,ale chybou v obraně ztrácí puk a gólem mezi betony Čestického T.Sajdla dostávají gól na  na 2:0 ! Hra se vyrovnává ,Čestice chytají „druhý dech“ ,střelu P.Pokorného tečuje do lanškrounské brány J.Sajdl- 1:2!! Následně TJ Lanškroun střelou od modré zvyšuje na 1 : 3  a v čase 37:50 „vyšťoural“ puk  lanškrounský kapitán Kilčický z podbetonů Sajdla,…dává na 1 :4!!!

Čestice diktují začátek třetí třetiny , šance M.Dočkala ,krásná střela D.Šveráka a ani střela „z voleje“ L.Jirušky se neujala,naopak Lanškroun se v posledních pěti minutách díky čestické „nepozornosti“ dostává do vedení na konečných  1 : 8 !!!

Zapsal : sajdlfr.