pozvanka-10-1-2015-muzi.jpg

HC Čestice vedli nad SK Třebechovice 1:0,ale to bylo vše!!!!

SK Třebechovice p.O. --  HC Sokol Čestice

10 : 1 (2:1,4:0,4:0)

Rozhodčí : Petr J.,Vodička O.,Dudlík J.

Branky      : Čestice – Sajdl J.(Morong D.)

Třebech. – Vániš P. 2 x,Knížek T. 3x,Kupka P.2x,Lochman A.,Kouba A.,Pelcl K.

Sestava Čestice :Sajdl T. (Novohradský J.) – Šťastný M.,Pokorný P.,Kolář V.,Sajdl J. –Jančárek K.,Jiruška L.,Morong D.,Dočkal M.,Forman P.,Jiruška M.,

Komentář k utkání:

I přesto, že HC Čestice nastoupili k utkání v 10 hráčích,chytili začátek zápasu ,kde první šanci  D.Morong neproměňuje,ale následně nahrává J.Sajdlovi a ten v první minutě zápasu dává gól a otvírá skóre 0:1!

Zdálo se,že to bude překvapivý zápas ,že Čestice chytí „druhý  dech“,zvláště po krásném zásahu T.Sajdla  a následné Morongem neproměněné šanci, ale to bylo vše!!!! V 6.min. dává gól domácí Vaniš a nasledně v přesilové hře Třebechovice zvyšují Knížkem na 2:1!!V čase 19:43 D.Morong projíždí celým hřištěm,vytváří si krásnou šanci,bohužel gól nedává a nastává jeho smolné trápení po celý zápas.

2.třetina začíná oboustranným vyloučením hrou 4:4, D.Morong dává gól,bohužel rozhodčí ho neuznává,následuje čestický obranný faul a Třebechovice mají výhodu trestného střílení,T.Sajdl však chytá.Nastává doba nepřesných výroků rozhodčích,čehož využívá opět třebechovický P.Vaniš a dává na 3:1!Do čestické branky nastupuje J.Novohradský,bohužel ihned inkasuje gól z dorážky a následně mu střílí gól „pod víko“ třebechovický dorostenec Pelcl ,5:1!V závěru 2.třetiny mají Čestice přesilovku,i přes krásnou střelu Koláře,následné dorážky Dočkala a Morongovy „tutovky“ gól nedávají ,Třebechovice trestají P.Kupkou a upravují konec  2.třetiny na 6:1!

Ve 3.třetině se do čestické branky vrací opět T.Sajdl,přesto trápení Čestického mužstva pokračuje a Třebechovice zvyšují během 10. minut skóre na 9:1!V čase 59:43 „propasuje“ puk mezi betony T.Sajdla třebechovický T.Knížek a upravuje na konečných 10 : 1 !!!

Zapsal:sajdlfr.