pozvanka-14-1-2015-muzi.jpg

HC Čestice poprvé vítězí a v zápase s Jaroměří „B“ padlo 16 branek!!!

HC Jaroměř „B“ – HC Sokol Čestice

7:9  (4:3,1:5,2:1)

Rozhodčí : Kubišta – Schejbal,Vodička

Branky     :  Čestice – Šverák M. .,Dočkal M .,Morong D. 3x,Komárek M. 2x,Sajdl J.,Brandýský P.

Vyloučení : 8 : 5

Diváků      : 65

Sestava  HC Čestice  : Sajdl T.(Beránek L.) – Sajdl J.,Šverák D., Šťastný M.,Jiruška L., - Morong D.,Dočkal M., Šverák M., Brandýský P., Komárek D.,Forman P.,Jiruška M.

Komentář k utkání :

HC Čestice odjíždí po prohře v Třebechovicích na Jaroměřský led,nakonec nikdo netuší,že v utkání padne 16.branek.!!Do čestické brány nastupuje T.Sajdl,v první třetině je k vidění  sedm gólů,rychlý hokej a tři přesilové hry!! V 11.min za stavu 4:3 nastupuje do branky po dlouhodobém zranění a po několika operacích místo T.Sajdla Čestický L.Beránek .!

Druhou třetinu ovládají Čestice a mezi 28. – 38.min.zvyšují  na  5 : 8 ,v čase 38:08 dává „vymyšlený“ gól D.Morong!!

Ve třetí třetině domácí Jaroměř zabrala  a snižuje na 6:8, ale Čestice se viditelně lepšícím výkonem dopracovali k prvnímu vítězství a to 7 : 9!!!

Zapsal:SajdlFr.