pozvanka-18-1-2015-muzi.jpg

HC Opočno x HC Čestice

Rozhodčí : Votroubek M.,Dudlík J.,Rada P.

Sestava Čestice : Novohradský J. –Šťastný M.,Komárek M.,Pokorný P.,Šverák M., - Morong D.,Jiruška L.,Sajdl J.,Forman P.,Šverák D.,Bárta J.,Jiruška M.,Brandýský P.,Dočkal M.

Vyloučení : 12 : 10

Diváků      :  180 !!!

Komentář k utkání  :   V neděli  18.1.2015  odjeli HC Čestice odehrát zápas do Opočna s „ lídrem“ tabulky KS mužů KHK ,od začátku domácí Opočno diktuje tempo zápasu a i přes dobře chytajícího čestického J.Novohradského vede v půlce osmé minuty první třetiny již 3:0. !! Ke konci první třetiny je i přes souboj prvního s posledním  vidět rychlý kombinační hokej, čehož využívá pouze Opočno a gólem na „tři doteky“ ukončuje  stav třetiny na 4:0!!

Čestice zahajují prostřední část hry oslabením,Opočno zvyšuje na 5:0,i přesto J.Novohradský vychytává akce Opočna ,v čase 31: 03 Čestice využívají přesilovou hru a  po krásné akci D.Šveráka na D.Moronga snižují na 5:1!!Čestický J.Novohradský sice v brance „čaruje“,likviduje téměř čtyři jasné šance Opočna,D.Morong se svými úniky přes celé hřiště snaží změnit stav utkání,i přesto končí druhá třetina stavem 7:1 pro Opočno!!

Čestice začátkem třetí třetiny po střele M.Šťastného trefují pouze tyč opočenské branky,následně ani D.Morong po své akci a  ani střela Šťastného se se „neujímá“,naopak Opočno kontroluje na konečných 9 : 1 !!

Zapsal : sajdlfr