pozvanka-1-2-2015-muzi.jpg

HC Čestice x PSH Hronov

Rozhodčí  : Votroubek M.,Kareš T.,Plodek F.

Branky Čestice : Dočkal M 2x,Morong D.,Komárek M.,Šverák D.,Šverák M.

Vyloučení          : 5 : 8

Diváků                :  65

Sestava Čestice : Novohradský J. – Šťastný M.,Šverák D.,Pokorný P.,Komárek M. – Sajdl J.,Morong D.,Jiruška L.,Bárta J.,Šverák M.,Dočkal M.,Forman P.,Jelínek J.Jiruška M.

Komentář k utkání:

První únorovou neděli přivítali HC Čestice  v KSM  HK na ZS V Rychnově n.Kn. hokejový tým  PS Hronov.Jak na straně hostů,tak i domácí nastoupili v ideálních sestavách,tj. 13 hráčů a 2 brankáři. Tím se očekával vyrovnaný zápas,a tak tomu i bylo! Během prvních tří minut dává gól „tahoun“  D.Morong a následně po nahrávce od Šveráka  M.Dočkal a Čestice vedou 2 : 0. PS Hronov zvyšuje tempo ,v čestické brance ale „kraluje“ svými zásahy Novohradský,přesto při hronovské přesilovce dostává gól , následně hraje Hronov v 6-ti hráčích, ale Čestice v přesilové hře chybují a inkasují ke konci první třetiny,stav 2 :2!!

Druhou třetinu Čestice povýšili výkon,zlepšili kombinaci,celkově se hra přiostřila,ale ani průnik Moronga,dvě krásné střely Šťastného a ani Šverákova akce neskončila za zády hronovského brankáře Théra !!

V 10-té vteřině třetí třetiny dává rychlý gól přízemní střelou M.Komárek,o tři minuty později v přesilové hře opět střelou od modré navyšuje skóre na 4 : 2 D.Šverák. Za tohoto stavu se hra přiostřuje a nábývá počet vyloučení na obou stranách,toho využívá M.Šverák a při hře v oslabení sám ujíždí a blafákem zvyšuje na 5:2 pro Čestice!! Následně Hronov tlačí „na pilu“ a snižuje na 5:3,blíží se konec zápasu ,Hronov odvolává svého brankáře, toho využívá však čestický M.Dočkal a do prázdné brány zvyšuje na 6:3 , Hronov ale  ještě v poslední minutě zápasu koriguje na konečných 6:4 !!! HC Čestice podali kompaktní výkon a za předvedenou hru si určitě tři body zasloužili,celý tým podržel výborně chytající „mrštík“ J.Novohradský .

Zapsal : sajdlfr.