/pozvanka-15-2-2015-muzi.jpg

HC Čestice x SK Třebechovice p/O "B"

Rozhodčí: Machač L., Pavlíček M., Plodek F.

Branky Čestic: Morong 3x, Dočkal, Jelínek, Slavík

Vyloučení: 12:11 navíc Šťastný(Ces) 20 min, Kouba(Tre) 10 min, Tomášek(Tre) 10 min.

Využití: 2:0

V oslabení: 1:0

Diváků 46

Sestava Čestice : Novohradský J. – Jančárek K., Šťastný M.,Šverák D.,Pokorný P., – Sajdl J., Morong D., Marha J., Bárta J., Šverák M., Dočkal M., Slavík J., Jelínek J., Komárek M., Jiruška M.

Hned v úvodu utkání se dostal do slibné pozice domácí Morong, ale v rozhodující chvíli podklouzl. Domácí zamkli svého soupeře v jeho obranném pásmu a ze svého tlaku vytěžili úvodní branku zápasu, jmenovitě Morong 1:0. Potom se hra docela vyrovnala a přelévala se z jedné strany na druhou. V 17. minutě využili domácí přesilovou hru, kdy branku vstřelil opět Morong 2:0. Ke konci třetiny došlo k několika nepřesnostem ze strany rozhodčích. V druhé třetině začali lépe znova domácí, hned na začátku dorazil puk do prázné branky Dočkal 3:0. Potom se hra přiostřila a přibylo vyloučených. Čestice dokázali ubránit minutové oslabení 3 proti 5. Pak se podařilo domácím vstřelit branku při vlastním oslabení, hostující obraně ujel Jelínek 4:0. Následné hráči Čestic nastřelili tyč hostující svatyně. Ve třetí třetině si domácí hráči pohlídali hráče z Třebechovic a nepustili je do žádné vážné šance. V polovině třetiny zvýšil náskok domácích Slavík 5:0. O dvě minuty později se stav měnil znova, konečný stav zápasu pečetil svým třetím gólem Morong 6:0. Čtyři minuty před koncem dokázali hosté dostat puk za záda domácího brankáře, ale branka nebyla uznána, protože Třebechovický hráč puk do branky hodil rukou. Po celý zápas předvedli domácí soustředěný a bojovný výkon podpořený bezchybně chytajícím brankářem Novohradským.

Zapsal: Javůrek Michal