HC Čestice   x   HC Jaroměř B

6:7

(1:2,1:3,4:2)

Rozhodčí: Kubišta, Kareš, Pavlíček

Branky CES: Morong (Šverák), Jančárek (Provazník), Jančárek (Provazník), Sajdl J. (Morong), Morong (Jančárek), Šverák

Branky JAR: Kramář 2x, Michálek, Svoboda, Fröhlich, Čapek, Majer

Vyloučení 10:14  +  navíc Dvořák (CES) 10min,  navíc Svoboda (JAR) 10min

Využití 4:4

V oslabení 1:2

Diváci: 70

Sestava CES:   Sajdl T.  –  Provazník, Šverák, Šťastný, Pokorný  –   Morong, Dvořák, Sajdl J.,  Jiruška L., Jančárek, Dočkal, Forman, Bárta, Jiruška M.

Domácí začali bojovně, ale první branku zápasu vstřelili hosté, jmenovitě Michálek 0:1. Domácí odpověděli následným tlakem, z čehož vytěžili pouze nastřelení tyče branky hostujícího brankáře. V 9. minutě využíl přesilovou hru hostující Kramář 0:2. Hosté pookřáli a najednou jich bylo všude plno. Jejich snaha však končila v náručí domácího brankáře. V 16. minutě se dočkali i domácí, dvojnásobnou přesilovou hru využil Morong 1:2. Druhou třetinu poznamenalo mnohé vyloučení domácích hráčů. Tyto přesilové hry využili hosté ve 27. a 28 minutě a odskočili domácím na rozdíl 3 branek na 1:4. Při vlastním oslabení projel celým hřištěm domácí Jančárek a ještě dokázal puk zasunout za záda hostujícího brankáře 2:4. Minutu před koncem druhého dějství opět Jaroměř odskočila na rozdí 3 gólů 2:5. Ve 43. minutě snížil vedení hostů Jančárek 3:5. V zápětí dokázali hosté odpovědět 3:6. Hosté nedokázali držet tempo domácích hráčů a na ledě se to začalo projevovat. Domácí se dostali na rozdíl jedné branky po trefách Sajdla a Moronga na 5:6. Domácí odvolali brankáře a v 60. minutě se vyhození hostujících hráčů zastavilo až v brance domácích 5:7. Domácí dokázali ještě snížit náskok hostů Šverákem na konečný stav 6:7.

Zapsal: Michal Javůrek