pozvanka-8-2-2015-muzi.jpg

HC Čestice x TJ SOKOL Semechnice

Rozhodčí  : Martínek P.,Kareš T.,Plodek F.

Branky Čestice : Morong D.,Šťastný M.

Vyloučení          :  6 : 6

Diváků                :  96

Sestava Čestice : Beránek L. - Šverák D., Sajdl. J., Jančárek K., Jiruška L., Bárta J., Pokorný P., Komárek M., Šťastný M., Šverák M., Morong D., Dočkal M., Slavík J., Jiruška M., Jelínek J.,

Komentář k utkání:

V zasněženém nedělním odpoledne se na rychnovském zimáku střetli dva odvěcí rivalové TJ SOKOL Čestice a TJ SOKOL Semechnice.Zápas začal lepe pro hosté ze Semechnice. Už v povolině 1. minuty zavěsili Semechnice za záda čestického gólmana Beránka. 0:1   Nicméně čestickým se tenhle začátek nelíbil a proto ve třetí minutě, po velké šermovačce před brankou Semechnic zavěsil David Morong a urovnal tak na skóre na 1:1. Ve čtvrté minutě bylo nařízeno trestné střílení za hákování při jízdě na branku Čestic. Beránek tento nájezd vychytal.  Po dalších chybách v naší obraně se ujímá Semechnice vedení v čase 05:46. 1:2 Čestice se snaží vyrovnat a bojují ze všech sil. Hra se přelévá mezi pásmy a čeká se na chybu. Více chyb ale dělají domácí a hosté toho jednoduše využívají. Do konce 1. třetiny  soupeř nastřílel do svatyně Čestice další 3 branky. Třetina končí výsledkem 1:5.

2. třetina začala ve velmi rychlém tempu. Ani jeden z celků nemá navrch. Na hráčích je vidět velká zapálenost, v které je vidět chuť Čestic vyrovnat  a Semechnice nechtějí podlehnout. Nikdo z obou celků nedokáže překonat gólmana soupeře. V druhé polovině třetiny začali naši víc faulovat, ale i přesto se jim daří slušně bránit svou branku. Až v 39. minutě při přesilovce Semechnice se podařilo překonat gólmana Čestic a rozčechrat jeho branku. 1:6. Tímto stavem končí 2. třetina.

Ve třetí třetině se domácí nevzdávají a přehrávají Semechnice. Zřejmě jim ale není zhora dáno, takže se jim nedaří skórovat. Ve 48.minutě unikly našim obráncům dva hráči hostů a zavěsili. 1:7.  I přes zpocená záda gólmana Semechnice, udržuje si první polovinu 3. třetiny čisté skóre. Až v 50. minutě se po velkých bojích daří střelit branku domácímu Šťastnému. Do konce utkání už se k nelibosti Čestic výsledek nemění.  2:7

Zapsal: Alladin