Rozhodčí : Votroubek M.,Schejbal R.,Vodička O.

Branky Čestice :  Šverák D.(Morong D.) , Dočkal M. (Jiruška M.)

Vyloučení  7 : 3 , diváků 150!

Sestava  HC Čestice: Novohradský J. (Sajdl T.) –Šverák D., Sajdl J.,Jiruška L.,Pokorný P., / Morong D., Dočkal M., Dvořák V.,/ Jančárek K.,Bárta J.,Jiruška M. /

V neděli 9.11.2014 HC Čestice odjíždí na,, těžký „ zápas do otevřené arény v Opočně . Opočno posíleno na letošní sezónu o hráče z Nového Města n.M . od začátku utkání předvádí útočný kombinační hokej ,nastupuje  v 19 hráčích v sestavě!!!Čestice nastupují  v 10.hráčích,po předešlém utkání je zraněn J.Marha  a M.Šťastný,utkání nedohrává V.Dvořák!!  V čase 2:18 Opočno střílí gól mezi betony  J.Novohradského, 1:0,Čestice přerušují hru 3 x zakázaným uvolněním! Opočno tlačí ,čestický brankář skvělým podvojným zásahem vychytává jistý gól Opočna,v čase 7:05 vyloučen Opočenský Serbousek,,střela D.Moronga míří do náruče brankáře Opočna ,přesilovka nevyužita !! Čestice hrající v 10.hráčích , atakují opočenskou branku,střeli Moronga a Šveráka se však neujali! Ke konci 1 . třetiny domácí povýšili tempo,a třemi brankami během tří minut povýšili skóre na 4 : 0 !!

Druhá třetina pokračuje v obranném pásmu Čestic,v čase 25:02 prostřeluje střelou od modré opočenský Jedlička  Novohradského,5: 0 !Následně Čestice vyráží na opočenskou branku,D.Morong dává puk do jízdy D.Šverákovi a ten pod „víko“ z mezikruží prostřeluje opočenského brankáře ,stav  5:1 !! Následně Opočno střílí gól odražený od čestického hráče,stav 6:1!!  Čestice střídají brankáře,nastupuje T.Sajdl!! Opočno při tlaku na čestickou bránu dává ke konci druhé třetiny dvě branky a zvyšují skóre na 8:1!! V rozmezí 34 a 35 min.druhé třetiny vyloučeni za podražení a sekání hráči Opočna Jedlička a Vedral,Čestice hrají přesilovku 5:3,dvě střeli Šveráka a jedna D.Moronga se neujímají,následně ujíždí opočenský Jedlička a zvyšuje skóre na 9:1!!  V čase 39:30 Opočno zvyšuje skóre na 10:1!!

V třetí třetině se do Čestické branky vrací zpět dobře chytající J.Novohradský,v čase 42:30 D.Morong bekhendovým blafákem gól nedává,k puku se dostává M.Dočkal a prostřeluje opočenského gólmana  10:2!!

V čase   54:20 sráží nekontrolovaně  opočenský hráč ramenem čestického V.Dvořáka,hlavní rozhodčí zákrok přehlíží,bohužel zranění je vážné,hráč je zafixován o odvežen RZP do Hradce Králové!!Čestice  dohrávají v 9-ti hráčích,Opočno zvyšuje na 11:2!!Opočno ostřeluje Novohradského bránu, v čase 53:25 dává opočenský Jedlička svůj třetí gól,v zápětí opočenský Škrabal střelou pod víko zakončuje výhru Opočna  13:2!!

Domácí tým HC Opočno potvrdil sílu favorita KSM KK,stínem utkání bylo přehlédnuté rozhodnutí  hlavního  rozhodčího při „sestřelení“ hostujícího hráče č.18  V.Dvořáka,přejeme mu brzké uzdravení!!!