pozvanka-19-2-2015-muzi.jpg

( 3:1,2:3,4:2)

Rozhodčí  : Janovský- Kozák,Krůlich

Branky Čestice  : Morong 2x,Šťastný M.,Jelínek,Slavík,Komárek

Sestava Čestice : Novohradský J.  -  Pokorný P.,Šverák D.,Štastný M.,Komárek M.,- Šverák M.,Jančárek K.,Bárta J.,Marha J.,Morong D.,Sajdl J.,Dočkal M.,Forman P.,Slavík J.,Jelínek J.

Komentář k utkání :

Ve čtvrtek 19.února zavítal HC Čestice  na ZS do Jaroměře sehrát utkání KSM KHK . Čestice po dvou vítězných zápasech a zlepšených výkonech chtěli vyhrát a odpoutat se tak ze dna tabulky,a tomu také po první dvě třetiny výsledek směřoval. D.Morong  svým gólem v páté minutě po nahrávce J.Sajdla otevřel skóre zápasu ,totéž zopakoval ještě v 27.min.zápasu, i přes góly Šveráka a Jelínka po 2.třetině Čestice  prohrávají 4:5!

V závěru zápasu si Čestice vybírají slabší chvilku,kupí nepřesnosti a i přes nařízené trestné střílení Jaroměře za hození hokejky čestickým hráčem Morongem v čase 45:02,které J.Novohradský bravůrně zlikvidoval,Čestice prohráli s Jaroměří  6 : 9 !

zapsal : sajdlfr.