Sestava Čestice  : Sajdl T. – Šverák D., Šťastný M.,Jančárek ,Forman – Sajdl J., Morong D., Marha J.,Dočkal M.,Šverák M.,Jelínek J.

Diváků : 63

Vyloučení  : 7: 11  + Hr 2 min  o. t. za HL ,následně OK  za nesp.chov +20!

Komentář k utkání :

HC Čestice  odehráli ve středu 25.02.2015  v domácím utkání v podstavbové části KSM HK  zápas proti vedoucímu týmu  PS Hronov pouze v 10 hráčích .Hosté od začátku utkání diktovali tempo a už v první minutě vedou 1:0,následuje tr.střílení za hákování  domácího K.Jančárka,T.Sajdl ale rychlým pohybem levého betonu šanci likviduje.Čestice  v 6.min. hrají přesilovou hru,bohužel ani šance Šveráka a Moronga skóre neřeší,naopak Hronov zvyšuje v následujících minutách skóre na 0:4,konec první třetiny zakončují v oslabení na 0:5!

Čestice počátkem druhé třetiny přidali v nasazení,hrají i přesilovou hru 5:3,následnými chybami v obraně se však skóre mění na 0:8.Brankami D.Moronga a Jelínka se  mění stav  na 2:8,v závěru druhé třetiny hrají Čestice přesilovku 5 na 3,ale výborně chytající hronovský Thér nepřipustil korekci výsledku!

Třetí třetinu ovládají Čestice,při hře 4 na 4 , Morongova a Marhova akce gólem nekončí, naopak Hronov lehkou tečí k tyči zvyšuje na 9:2,následně uniká čestický D.Morong a mezi betony „blafákem“ snižuje na konečných 3 : 9 !

zapsal : sajdlfr