pozvanka-21-11-2014-muzi.jpg

HC Čestice   x   PSH Hronov

Branky ČES : Morong D. 2 x ( Sajdl J. 2x)

Branky HRO : Bohuněk M. 2x,Valtar M. 2x,Verner T.,Boroš T.,Ansorge M.

Vyloučení 8 : 7  +  navíc Valtar M.(HRO) 10 min.

Diváci : 82

Sestava ČES :  Sajdl T. (Novohradský J.) – Pokorný,Šťastný,Jiruška L. ,Šverák M. – Sajdl J.,Morong,Jančárek,-Dočkal,Moravec,Forman-Jiruška M.,Bárta J.ml.

V pátek 21.11.2014 se na ZS v Rychnově n.Kn. odehrál odložený zápas KSM HK mezi domácími HC Čestice a hostujícím celkem PS Hronov.Čestičtí si začátkem utkání vytvořili převahu a hlavně D.Morong usilující dát gól střelou nad lapačku hronovského gólmana a následně průjezdem přes celé hřiště s bekhendovým zakončením gól nedává,v čase 5:30 vyloučen čestický Forman za nedovolené bránění ,nastává situlace nedáš gól-dostaneš,v přesilovce se trefuje nad lapačku T.Sajdla hronovský Bohuněk 0:1! V 10.min první třetiny nahrává D.Morong na modré J.Sajdlovi,ten vrací nahrávkou puk zpět Morongovi a ten krásným blafákem srovnává na 1:1! V druhé části první třetiny se hra přiostřila,vyloučen domácí Moravec ,poté Jančárek a následně za nedovolené bránění i Šťastný,v tlaku Hronova však v domácí brance kraluje zatím bezchybný T.Sajdl.

Druhá třetina pokračuje hrou 4:4,navíc za sekání vyloučen P.Moravec a Hronov v přesilové hře zvyšuje Valtrem na 1:2!Následně mají Čestice  dvě „tutovky“,nejdříve jede sám na brankáře Hronova J.Sajdl,střelou ale míjí branku,poté v přesilovce po krásné nahrávce  Moronga zakončuje M.Dočkal,bohužel neúspěšně!Opět nastává situlace,nedáš gól- dostaneš!! V čase 31:37 vyloučen opět domácí Moravec a Hronov během dvou minut brankami Valtra a Bohuňka zvyšuje skóre na 1:4!Do Čestické brány nastupuje J.Novohradský!

Na začátku třetí třetiny se Čestice ubránili přesilovce,ale v čase 42:28 vyloučen domácí Moravec a následně v čase 43:01 hronovský Valášek.Při hře 4:4 J.Novohradský vyráží puk,ale neobsazený a dojíždějící hronovský Verner zvyšuje na 1:5!Čestice zlepšují hru v útočném pásmu a po krásné akci Jančárek-Morong-Sajdl doráží puk do hronovské branky tvořivší D.Morong,2:5! V čase 56:57 Čestice zatlačili Hronov do obranného pásma,ale hronovský Boroš vypichuje puk a sám dává gól mezi betony čestického brankáře 2:6! 5 sekund před koncem si Čestice mysleli.,že je zápas ukončen ,chybují v obraně a toho využívá hronovský Ansorge a upravuje stav na konečných 2:7!!!Hronov byl pro Čestice „hratelným“mužstvem,bohužel rčení nedáš gól-dostaneš se vyplnilo do důsledku!!!

Zapsal: F. Sajdl