pozvanka-1-3-2015-muzi.jpg

HC Čestice  :  TJ Lanškroun

(1:3 , 1:2 ,  2:2)

Rozhodčí    :   KUBIŠTA -  Kareš,Pavlíček

Sestava Čestice  :  Šverák D.,Forman,Šťastný,Pokorný  -  Jelínek,Marha,Komárek-Dočkal,Šverák M.,Jančárek -  Sajdl,Jiruška M.,Bárta

Diváků  :  66

Vyloučení  :  6 :2

Komentář k utkání :

HC Čestice přivítali na první březnovou něděli na ZS v Rychnově n.Kn. soupeře z čela tabulky a to TJ Lanškroun,který ještě může vyhrát pohár předsedy VV KHK a od začátku zápasu to na jejich výkonu bylo znát.Obě mužstva nastupují ve třech útočných formacích a dvou obranných řadách,první šanci  střelou z mezikruží domácího J. Sajdla lanškrounský brankář s obtížemi kryje,následují dvě chyby čestické obrany a Lanškroun vede 0:2.Odpovědí byla střela Dočkala a následná teč M.Šveráka,bohužel míjí těsně pravou tyč lanškrounské branky.Až v 16 min. se se ujala přihrávka M.Dočkala a Jančárek snižuje na 1:3! .V čase 18:45 se na hřišti objevuje tenisový míček,hra je přerušena,ke konci třetiny ještě Lanškroun trefuje tyč čestického T.Sajdla !

Druhá třetina začíná tlakem Lanškrouna,Řehákův „sólo“ nájezd ještě čestický brankář likviduje,bohužel jeho další průnik již ne a Lanškroun vede 1:4!Do čestické branky nastupuje J.Novohradský,následnému vyloučení domácího Jančárka však neodolá a stav se mění na 1:5.V závěru třetiny ještě koriguje výsledek po nahrávce od M.Šťastného  čestický Dočkal a upravuje na 2:5!

Ve třetí části utkání opět po chybách obrany se Lanškroun dostává do vedení až 2:7,následně Čestice však „povýšili“výkon , Komárkovým únikem a střelou vrátivšího se J.Marhy snižují na 4:7,bohužel po několika „nedotažených“ šancí Čestic končí tímto výsledkem i celý zápas.

Zapsal : sajdlfr