Branky ČES : Morong D. ( Jiruška L.),Morong D. ( Moravec P.)

Branky HRO : Kilčický 4x, Pražák, Pejcha 2x, Nastoupil, Boruch, Poles

Vyloučení 3 : 7

Diváci : 118

Sestava ČES :  Novohradský J. (Sajdl T.) – Pokorný P., Šťastný M., Provazník L., Jiruška L. ,Šverák M., Sajdl J., Morong D., Dočkal M., Moravec P., Forman P., Jiruška M., Bárta J.ml.

V první třetině šel tým Lanškrouna tvrdě na věc a hned v první minutě zavěsil puk do sítě za záda čestického golmana. Na vyrovnání se nečekalo dlouho a hned v páté minutě unikl lanškrounským obráncům Morong a překonal i jejich golmana. Po mnoha šancích obouch týmů se do konce první třetiny podařilo skórovat pouze celku Lanškrouna. Do druhé třetiny, vstoupil s větší kuráží Lanškroun a na hřišti začal určovat tempo. Čestice mnohokrát faulovali a i když si při oslabeních dokázaly ohlídat vlastní branku, sebralo jim to hromadu sil, které chyběli a Lanškroun toho jak se patří využil. Po druhé třetině skóre 6:2. V třetí třetině Čestice podlehly tlaku soupeře a snažily se ubránit co se dá. Proti lanškrounské rychlé a přesné hře to bylo ale velice těžké. Lanškroun nám sázel góly jak přes kopírák a domů jsme odjížděly obtěžkáni 10 brankami.

Zapsal: admin