pozvanka-4-3-2015-muzi.jpg

SK TŘEBECHOVICE p/O "B" - HC ČESTICE

Rozhodčí . VESELÝ  T.,Schejbal R.,Antalík M.

Branky Čestice  :  Komárek M. 2x.,Šverák M.,Marha J.,Šverák D.,

Sestava Čestice: Sajdl T. -  Šverák D., Šťastný M ., Pokorný P.,Forman P. – Komárek ,Marha ,Šverák M.,Sajdl ,Dočkal,Jelínek,Jančárek,Bárta,.

Vyloučení          :  3 :  8   + čes 4 min  za hru vysokou holí

Komentář k utkání :   Čestický Komárek  přijel až na druhou třetinu,nakonec rozhodl v Třebechovické „tvrzi“ zápas !!!

HC Čestice nastoupili  bez kanonýra D.Moronga k zápasu s „B“ mužstvem Třebechovic p.O. ,domácí počátkem zápasu udávali tempo utkání a vedli 2 : 0! Na druhou třetinu dojel opožděně čestický  M. Komárek ,dvěmi brankami otáčí  skóre zápasu  a další  jeho nahrávka na Marhu končí na betonech třebechovického brankáře za stavu 2 : 2po druhé třetině ! V poslední třetině Čestice svojí důsledností dokázali obrat v utkání ,vynikajícím výkonem v brance T.Sajdla a  třemi následnými  brankami  M.Šveráka ,Marhy a D.Šveráka vítězí nad Třebechovicemi za potlesku diváků 2 : 5 ! Pozvánkou pro čestické fanoušky je zápas s Jaroměří, v neděli 8.3 2015 na ZS v Rychnově n.Kn. od 16.30 hod.!!!

zapsal:sajdlfr