HC Čestice prohráli derby se Semechnicí  v přesilovkách!!!

pozvanka-26-11-2014-muzi.jpg

HC Čestice x TJ SOKOL Semechnice

Rozhodčí : Veselý-Shejbal,Vodička

Branky : Čes-Šverák M. (Dočkal M.)

Sem-Frýda V. ( 3x),Franc P.(2x),Gois P.,Čísecký M.

Vyloučení :  10 : 8 , oslabení  1: 4!!

Diváků      :  72

Sestava Čestice : Sajdl T. – Sajdl J., Pokorný P., Provazník L.,Forman P.,- Šverák D.,Jančárek K.,Jiruška L.,Bárta J.,Šťastný M.,Šverák M.,Morong D.,Dočkal M.,Moravec P.

Ve středu 26.11.2014 se na ZS v Rychnově n.Kn. odehrál zápas v ledním hokeji  KSM HK  mezi odvěkými rivaly  HC Čestice a Sokolem Semechnice. Semechničtí nastupují ve třech kompletních pětkách  a hned na začátku utkání je to znát! Gól dává Frýda po nahrávce Ivančice -1:0!Čestice následně zabrali,vyrovnali hru ,ale střely Šveráka,Sajdla a Provazníka semechnický brankář Biegl likviduje,stejně tak akci K.Jančárka.V čase 10:31 vyloučen semechnický Gois za držení protihráče,v přesilovce se před brankou nejlépe orientuje čestický M.Šverák a dává gól na 1:1!!Následuje čistý ukázkový bodyček D.Moronga a v čase 18:23 po samostatné semechnické akci zasahuje hbitá lapačka T.Sajdla!!

Začátkem druhé třetiny Semechnice počátečním  presingem ostřelovaly čestickou branku,v čase 25:45 střela tečovaná o čestického obránce padá za záda T.Sajdla,stav 1:2!! Následně vyloučen semechnický Novotný a Čestice se dostávají do šancí – Morongova střela vedle,spolupráce Šveráka  a následná akce Moravce opět končí v náruči dobře chytajícího Bigla.Čestice přidali na obrátkách a snaží se o vyrovnání,D.Morong projíždí celým hřištěm ,sám nedává,vytváří novou akci a nahrává na teč M.Dočkalovi,puk končí pod Biglovým tělem!!Stav po 2.třetině 1:2 !

Ve třetí třetině D. Morong v čase 41:36  ztrácí puk v semechnickém obranném pásmu  a ta následně trestá gólem Frýdy na 1:3!!V rozmezí 42 až 51 min.třetí třetiny  Čestice hrají  3 x v  oslabení ,bohužel všechny přesilové hry semechnickým „sedli“ a zvyšují skóre třemi góly na 1:6 !!V 54.min.hrají Čestice přesilovou hru,májí čtyři téměř jasné šance,ale bohužel výborně chytající Biegl gól za svá záda nepouští.V závěru zápasu vyloučen čestický Sajdl za podražení,semechnický Franc upravuje na konečných  1:7!

Zápas byl pohledný a rychlý,Čestice prohráli hrou v oslabení,kdy Semechnice v přesilové hře dala čtyři branky v utkání i přes výborný výkon T.Sajdla!!V neděli 30.11.2014 zveme všechny příznivce na zápas s SK Třebechovice „B“ od 16.30. hod v RK!!!!

Zapsal: F. Sajdl