pozvanka-8-3-2015-muzi.jpg

HC Čestice x HC Jaroměř "B"

Rozhodčí :  Kubišta – Plodek,Pavlíček

Diváci  : 45

Sestava Čestice  :  Novohradský J. /Sajdl T./ -  Pokorný,Šverák D.,Šťastný,Forman- Sajdl,Bárta,Šverák D.,Komárek,Marha,Dočkal,Jančárek,Jelínek

Zápas dvou týmů spodní části tabulky KSM KHK začal vyrovnaně a nikdo netušil,že v něm padne 16 branek.První „bomba“ čestického Komárka ještě míjí jaroměřskou branku,druhou jeho střelu však doráží M.Šťastný ,i přesto do konce první třetiny po chybách obrany padají za Novohradského záda dvě branky a stav je 1:2!

Výborně chytající jaroměřský brankář Mráček má hodně práce,přesto už v 22.min. zápasu po Komárkově nahrávce dostává puk za jeho záda čestický Sajdl,Jaroměř však „nelení“ a hned zvyšuje na 2:3,Čestice po krásné akci Komárek-Šverák –Sajdl srovnávají na 3:3,Jaroměř jde následně znovu do vedení a Čestice střídají brankaře.Jaroměř drží při hře do druhé třetiny nastoupivší hráč jaroměřského áčka Pekárek a dvoumi následnými góly zvyšuje na 3:6. V 33.min. Čestice hrají přesilovku 5:3,Komárek až svojí třetí střelou dostává puk za Mráčkova záda a snižuje na 4:6,Jaroměř však ještě upravuje skóre druhé třetiny na 4:7!

Hned začátkem třetí třetiny Čestice zatlačili Jaroměř do jejího obranného pásma a střelou Šťastného snižují na 5:7,v 46.min nařízeno za čestický faul trestné střílení a áčkař Pekárek se nemýlí a upravuje na 5:8.

To čestické nabudilo,nejdříve dává gól M.Šťastný a následně po Komárkově nahrávce i J.Bárta a upravuje skóre na 7:8.Komárek ještě zůstává v útoku ,jeho bomba končí na spojnici jaroměřské branky.Následně se rozhodčím dostává zápas „mimo hru“,přehlíží několik faulů jaroměřských hráčů a Čestice v oslabení tři minuty před koncem zápasu dostávají gól na konečných 7:9!!

Zápas byl pro diváka pohledný,škoda jen,že i přes podstatně větších počet  střel čestických hráčů neskončil opačným výsledkem.

Zapsal : sajdlfr