Branky     : Čes -  Morong D. 2x,Moravec P.,Jančárek K.

Vyloučení : 10 : 12

Diváků       :  64

Sestava Čestice : Sajdl T.(Novohradský J.) – Sajdl J.,Provazník L., Jiruška L.,Pokorný P., - Šverák D.,Jančárek K.,Bárta J.,Šťastný M.,Šverák.M.,Morong D.,Dočkal M.,Forman P.,Jiruška M.,Moravec P

Komentář k utkání:

Na první adventní neděli hostili v KSM HK na ZS v Rychnově domácí HC Čestice hokejový oddíl SK Třebechovice p.Or. „B“.Domácí si byli vědomy situlace v tabulce a chtěli získat 3 body.

Hned první třetina tomu odpovídala ,během prvních pěti minut se však šance Jančárka,průnik a střela Dočkala ,následně průjezd a střela Moronga na lapačku dobře chytajícího třebechovického brankáře Novotného za jeho záda nedostaly!! V čase 15:34 hrají Čestice přesilovku 5:3,D.Šverák nachází před třebechovickou brankou volného D.Moronga a ten střelou z „ voleje“ dává první gól utkání-1:0!Tlak Čestic pokračuje ,škoda neproměnené šance Moravce a „blafáku“ Moronga!

Druhá třetina začíná vyloučením D.Moronga,při hře 4:4 projíždí hřištěm Třebechovický hráč „A“ mužstva Podzimek a vyrovnává na1:1!Čestice odpovídají v čase 22:13 krásnou nahrávkou D.Šveráka na P.Moravce,ten zvyšuje na 2:1!O dvě minuty později však neobsazen třebechovický Podzimek srovnává na 2:2!Čestice se nevzdávají ,zatláčí Třebechovice do jejich obranného pásma,M.Dočkal vidí volného K.Jančárka a ten zvyšuje na 3:2!V čase 34:31 vyloučen čestický J.Sajdl,v přesilovce Třebechovice  střílí od modré  pod „ víko“ T.Sajdla a srovnávají na 3:3!Do brány nastupuje J.Novohradský,Třebechovický Vlk získává puk a „klepající se“ střelou puk padá za Novohradského záda-3:4!

Třetí třetina začíná oboustranným vyloučením,při hře 4:4 se před třebechovickou brankou po střele M.Dočkala dobře orientuje D.Morong a vyrovnává na 4:4!Následuje akce Třebechovic,J.Novohradskému puk vypadává,ten doráží za jeho záda Pelcl- 4:5!Následuje vyloučení čestického Šťastného ,v přesilovce hosté zvyšují na 4:6,v čase 58:25 si Čestice berou oddechový čas při vyloučení hráče Třebechovic,při hře 6:4 získává puk třebechovický Podzimek a hattrickem přes celé hřiště trefuje prázdnou čestickou bránu a upravuje na konečných 4:7!!!Čestice by potřebovali „seškrábat“ smůlu ze svých hokejek,snad se jim to podaří ve středu 3.prosince v RK od 18.00 hod .s Jaroměří!!!!!

Zapsal: F. Sajdl