Branky     : Čes.- Morong D. 3x.,Dvořák V.

Vyloučení : 6 : 7  + navíc Dvořák V .(Čes. -10min.-nesp.chování)

Diváků    :  34

Sestava Čestice : Sajdl  T. – Sajdl J.,Jiruška L.,Provazník L.,Pokorný P.- Šverák D.,Jančárek K.,Dočkal M.,Morong D.,Dvořák V.,Šťastný M.,Šverák M.,Forman P.,Moravec P.¨

Komentář k utkání :

Do sestavy Čestic se po zranění vrací V.Dvořák,začátek utkání oživuje a v první min. jede sám na jaroměřského  brankáře Kačírka,gól nedává a ani  následný  „golfák“ Jančárka  nekončí v jeho  síti!D.Morong  řeší hru a v čase 3:51,  dává vedoucí gól Čestic  1:0!Následuje Morongova akce střelou do brány Jaroměře,puk po odražení rozhodčí neuznává!Čestice  si následně ztěžují hru nepřesnými přihrávkami ,chybami v obraně ,Jaroměř to trestá čtyřmi následnými góly a obrací na 1:4!Čestice odpovídají protiútokem M. Šveráka,který nahrává na hokejku D.Moronga a ten snižuje na 2:4!Následně v poslední minutě první třetiny Jaroměř zvyšuje na 2:5!!

Čestice chtějí otočit vývoj utkání,začátkem  2.třetiny  mají dvě šance díky spolupráci Moronga a Šveráka,bohužel bez úspěchu a nastává obrat v utkání!!!Jaroměř zvyšuje do konce 2.třetiny na 2:7!!!

V první minutě poslední třetiny D.Morong emotivně k posílení čestického týmu sám projíždí celým hřištěm  a bekhendem snižuje na 3:7!!Jaroměř ihned odpovídá a dává dva rychlé góly na 3:9!!Následně v přesilové hře Čestice snižují gólem V.Dvořáka na 4:9!!Hra se přiostřuje a Jaroměř ve hře 4:4 a i následné přesilovce 5:3 dává góly na konečných 4:13!!HC  Čestice nečekaně „těžce“ prohráli s hratelnou Jaroměří „B“.

V neděli se na ZS v Rychnově n.Kn. od 16.30 h. utkají s podstatně silnějším soupeřem ,kterým bude HC Opočno!!!

Zapsal: F. Sajdl