2. kolo  okresního přeboru starších přípravek v minihokeji dne 13.11.2014 v Rychnově nad Kněžnou

Sestava: Pfeifer Adam – Izák Matěj, Šmída Štěpán, Poledno Adam, Cejpek Martin,  Kapucián Vojtěch,  Hartman Jan, Mráz Martin, Vrbata Karel, Javůrek Jakub, Dialog Vojtěch

HC Sokol Čestice        :        HC Rychnov nad Kněžnou „A“

5       :        1

Tento zápas začali naši borci bojovně. První třetinu jsme sice prohráli, ale ve druhé třetině stav otočili a ve třetí pojistili naši cenou výhru. Celé mužstvo hrálo velice bojovně a srdnatě, podpořeno v brance výborně chytajícím brankářem. Za tento výkon zasloží celému týmu poděkovat.

Branky: Cejpek Martin 2x, Kapucián Vojta, Izák Matěj, Poledno Adam

HC Sokol Čestice        :        HC Rychnov nad Kněžnou „B“

0       :        5

Proti předchozímu zápasu tento byl přesný opak. Vytratila se bojovnost, zápal i nasazení. Ve druhé třetině nám soupeř dokázal vstřelit 3 branky během dvou minut. Potom už naši hráči nedokázali odpovědět a dokonce nedokázali vstřelit ani jednu branku.

HC Sokol Čestice        :        SK Divočáci Žamberk

3       :        3

Po úpravě ledové plochy jsme nastoupili k poslednímu utkání dne. Utkání, kde jsme velice snadno inkasovali po vlastních chybách a těžce stříleli branky. Je veliká škoda, nevyužitých příležitostí, které jsme měli po celý zápas.

Branky: Šmída Štěpán, Cejpek Martin, Hartman Jan

Ostatní zápasy:

HC Rychnov nad Kněžnou „B“            6 : 0         SK Divočáci Žamberk

SK Divočáci Žamberk                   2 : 16       HC Rychnov nad Kněžnou „A“

HC Rychnov nad Kněžnou „A“      4 : 16         HC Rychnov nad Kněžnou „B“

Zapsal: Michal Javůrek