Turnaj mladších přípravek “O pohár starosty Čestic“

První březnovou sobotu 7.3.2015 se konal na zimním stadiónu v Opočně turnaj mladších přípravek „O pohár starosty Čestic“. Této akce se zúčastnili mužstva SK Divočáci Žamberk, HC Rychnov n/Kn., HC Baroni Opočno a pořádající HC Sokol Čestice. Turnaj začínal v 17 hodin, ještě za jarního (slunečného) počasí. Pořádající HC Čestice se účastnili v této sestavě:

Prokopec Martin - Vrbata, Karel, Kapucián Vojta, Mráz Martin, Javůrek Jakub, Kolář Aleš, Dialog Vojta, Hartman Jan, Kolář Richard, Cetel Marek, Dvořák Karek, Vrbata Jan

HC Sokol Čestice         :        HC Baroni Opočno

1) utkání :                                         0       :        1

2) utkání :                                        2       :        1

Branky: Kapucián Vojta,Hartman Jan

3) nájezdy :                                       1       :        0

Branku z nájezdů dal Hartman Jan

V prvním zápase jsme působili trochu zakřiknutě, a na vstřelenou branku jsme nedokázali odpovědět. Ve druhém utkání jsme zlepšili pohyb a trochu přidali v bruslení a hned to bylo na hřišti znát. Na první branku Kapuciána vstřelenou na turnaji dokázali naši soupeři ještě odpovědět, ale v zápětí strhnul vedení na naší stranu Hartman a toto vedení jsme již uhájili. V dovednostní disciplíně se ze všech hráčů prosadil náš Hartman a tak jsme si připsali veledůležitý bod navíc.

Nejlepší hráč zápasu:  Kapucián Vojta

HC Sokol Čestice         :        SK Divočáci Žamberk

1) utkání :                                        2       :        2

Branky:  Mráz Martin , Hartman Jan

2) utkání :                                         3       :        1

Branky:  Kapucián Vojtěch 3x

3) nájezdy :                                       2       :        1

Branky z nájezdů dal Hartman Jan

První utkání jsme začali velmi dobře, hned v úvodu poslal puk do soupeřovy branky Mráz. Potom trochu rychlém vedení jsme trochu polevili a soupeř otočil stav dvěma brankami. Minutu před koncem dokázal vyrovnat Hartman. Ještě v posledních vteřinách prvního zápasu se na brankáře soupeře řítil sám Javůrek, ale trefil pouze tyč Žamberecké branky. Druhý zápas jsme hned od počátku šli do vedení a postupem zápasu své vedení navyšovali, postaral se o to třemi brankami Kapucián. Soupeř potom v závěru jen snížil.  V dovednostní disciplínějsme dostali hned v prvním nájezdu branku, ale Hatrman dokázal dvěma góly strnout vedení na naší stranu.

Nejlepší hráč zápasu:  Hartman Jan

HC Sokol Čestice         :        HC Rychnov nad Kněžnou

1) utkání :                                         1       :        1

Branku:  Hartman Jan

2) utkání :                                         1       :        3

Branku:  Javůrek Jakub

3) nájezdy :                                       2       :        1

Branky z nájezdu dali Dialog Vojta, Hartman Jan

S dalším soupeřem jsme začali bojovně, ale přesto jsme inkasovali branku. Přesto jsme bojovali dál a dokonce Kapucián vstřelil branku z veliké dálky, ale tu rozhodčí neuznal pro povinné střídání. Přesto se hoši nesesypali a bojovali dál. Nakonec dokázal Hartman vyrovnat. Ve druhém zápase jsme si vybrali slabší chvilku a soupeř nám vstřelil tři branky. V polovině zápasu bylo nařízeno trestné střílení proti našemu soupeři a Javůrek svůj nájezd dokázal proměnit a snížit. Ze závěrečného náporu jsme nedokázali vstřelit branku a tak se stav už neměnil.  V dovednostní disciplíně se hned v prvním nájezdu nemýlil Dialog. Soupeř vyrovnal ,ale proti byl v posledním nájezdu Hartman.

Nejlepší hráč zápasu: Kolář Richard

Chtěl bych všem hráčům poděkovat za předvedený výkon a za dobrou prezentaci čestického hokeje!!!

Turnaj vyhodnocení:

Nejlepší hráč SK Divočáci Žamberk :       Max Prachař

Nejlepší hráč HC Sokol Čestic :              Martin Mráz

Nejlepší hráč HC Baroni Opočno :           Dennis Pavlíček

Nejlepší hráč HC Rychnov n/Kn :             Matěj Šeda

Nejmladší hráč turnaje:                            Jan Vrbata       (HC ČES)

Nejlepší útočník turnaje :                          Jaroslav Flekr   (HC ŽAMB)

Nejlepší obránce turnaje :                         Ben Králíček     (HC OPO)

Nejlepší brankář turnaje :                          Antonín Mihulka  (HC RK)

Nejužitečnější hráč turnaje :                      Vrbata Karel       (HC ČES)

Tabulka turnaje:

1. HC Sokol Čestice              9:9       9 bodů            (vzájemný zápas)