Čtvrté kolo OSLH – žáci.

Čestice podruhé v sezóně zdolali Rychnov.

HC RYCNOV : HC ČESTICE 6 : 7 (3:2, 2:3, 1:2)

Branky Čestic: Sajdl V. (Hovorka), Hlaváč (Hloušek), Sajdl V. (Vilímek P. ), Sajdl V. (Chaloupka), Hlaváč (Hloušek), Hlaváč (Hloušek), Sajdl V. (Sluka)

Sestava Čestic: Sajdl T. – Sluka, Hovorka - Vilímek P., Chaloupka - Sajdl V., Hloušek, Hlaváč - Vílímek O., Sláma, Šimerda - Izák, Šmída, Mráz

V dalším kole okresní soutěže žáků jsme se podruhé v letošní sezóně utkali s Rychnovem. V první třetině si dokázali oba týmy vytvořit několik brankovýchpříležitostí. Nejprve se dostal Rychnov do vedení 2 : 0 na což dokázali naši borci odpovědět a brankami Sajdla a Hlaváče srovnali skóre. Před koncem třetiny se dostal Rychnov opět do vedení a tak skóre po první třetině bylo 3 : 2 pro Rychnov. Začátek druhé třetiny jsme prospali a Rychnov se dostal do vedení 5 : 2 !!! Do konce třetiny se nám podařilo vyrovnat brankami Sajdla a Hlaváče. Vstup do třetí třetiny byl opět katastrofální. Po chybě v obraně jsme inkasovali šestou branku. V polovině třetí třetiny jsme dokázali vyrovnat z hole Hlaváče. V posledních pěti minutách utkání mohli oba týmy strhnout vítězství na svoji stranu. Štestěna se přiklonila na stranu Čestic, když se tři minuty před koncem utkání prosadil Vojta Sajdl.

Trenér Sajdl Vladimír: Kluky z obou týmů musím pochválit za bojovnost. Líbil se mi výkon kluků z přípravky kteří hráli ve třetím útoku a Martin Mráz si odbyl premiéru na velkém hřišti. Máme velké mezery ve hře dozadu kde jsme dnes udělali mnoho chyb a proto inkasovali šest branek.